Tech2 kullanmadan arıza kodu okumak?

Sanal42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgi paylaşmaktır. Aynen katılıyorum yabancı sitelerde adamlar bildikleri her şeyi paylaşıyorlar. belkide müşterisi bile artıyordur. Bizde tam tersi Bilgiyi yabancı sitelerden öğrenip ondan sonra sanki kendi bulmuş gibi para yolmanın hevesine kapılıyor..

galip29

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Airbag ile ilgili arızam var yaklaşık 1 haftadır airbag lambam yanıyor seviste tech 3 ye bağlattım sorun se tech2 ye göre fişekleme voltajı yüksek diyor.
servis işin içinden çıkamadı en sonunda aracı bırakacaksın tüm tesisatı soyacağız dedi. bende buna yanaşmadım..! Bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı arkadaşlar?...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Airbag ile ilgili arızam var yaklaşık 1 haftadır airbag lambam yanıyor seviste tech 3 ye bağlattım sorun se tech2 ye göre fişekleme voltajı yüksek diyor.
servis işin içinden çıkamadı en sonunda aracı bırakacaksın tüm tesisatı soyacağız dedi. bende buna yanaşmadım..! Bu konu hakkında bir bilgisi olan varmı arkadaşlar?...
yazdığınız arızaya göre 31 arıza code veriyor tech2 i aırbag kontak ünitesi arızalı değişmesi gerekiyor veya tamir edilecek

mbbilici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler!
benim aracım 99 corsa B . ben aracımın yırtılan korna basma yerlerini tamir etmek ve ortadaki opel amblemine basınca çalan bir korna butonu yapmak için airbeg i söktüm. tamiratı ve orta korna butonunu başarılı bir şekilde yaptım. hemen airbeg açılınca zarar verir filan diyen olacaktır. bunu orjinaline uygun olarak yaptım merak etmeyin. gerektiğinde airbagın açılmasına engel olacak ya da sürücüye zarar verecek bir durum yok ortada.

bu yaptıklarım ile ilgili tek sorunum şu, airbagı söktüğüm için sanırım airbag uyarı ışığı yanıyor artık. bunu silmenin pratik bir yolu var mı. bilen arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum. teşekkürler.

vectra9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçi okusakta fark etmez ne yapcağını bilmedikten sonra okusan ne olur
tabi gerçi bilmekte fayda war

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elbet bişeyleri bilmek gerekiyor güzel ülkemizde herşeyi satıcının, tamircinin vs.nin eline bırakmamak. %99'u cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor:mad:

aksals

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm,
cin olmadan adam carpma degimi aynen bu ulkede oluyor disrida degil cunku servis diyorsun veya benzeri disaridan daha az degil yakin oliyor ve bir suru degisik uc kagit isler oluyor.buna herkes katilir sanirim.
BU sitede gegik yapilacaksa yapalim ama gercekten yurt disindaki gibi herkes bilgi ve becerisini paylasacaksa ne guzel....sen profesyonel olarak aciklama yapmak istemez isen yapma ama buda sorulmaz oda bizde kalsin dersen olmaz ....100$ code reader satiliyor meraklisi onunla baslar....sende codelar uzerine arkadaslara yardimci olursan ne guzel istemez isen sussss..ok

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slm,
cin olmadan adam carpma degimi aynen bu ulkede oluyor disrida degil cunku servis diyorsun veya benzeri disaridan daha az degil yakin oliyor ve bir suru degisik uc kagit isler oluyor.buna herkes katilir sanirim.
BU sitede gegik yapilacaksa yapalim ama gercekten yurt disindaki gibi herkes bilgi ve becerisini paylasacaksa ne guzel....sen profesyonel olarak aciklama yapmak istemez isen yapma ama buda sorulmaz oda bizde kalsin dersen olmaz ....100$ code reader satiliyor meraklisi onunla baslar....sende codelar uzerine arkadaslara yardimci olursan ne guzel istemez isen sussss..ok
yazdığınız yazı ile beni kastettiniz galiba meslek sırrı diyen tek kişi benim siz beni tanımıyorsunuz daha bu site de bilgilerimi nasıl paylaşdığımı arkadaşlar bilir lütfen tartışma yaratmayalım ok

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdığınız yazı ile beni kastettiniz galiba meslek sırrı diyen tek kişi benim siz beni tanımıyorsunuz daha bu site de bilgilerimi nasıl paylaşdığımı arkadaşlar bilir lütfen tartışma yaratmayalım ok
boşver gitsin tansu usta...