tavan lambası elektrik kaçağı hk

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni çıkan mantar ledler çok hoş.. bundan sonra kullanılacak heryere mantar led takın bence.....
biz o kaçağı söyle hallettik. + ve - uca daha geride bir yere normal 12 voltluk araba gösterge panelinde bulunan ampülden attık. ordan sonra ledlere bağladık.. 12 voltluk lambayı da gözükmeyecek bi yere arkaya attık. bu sayede gecikmede oldu...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecikmeyi iptal edin bizimkilerde kapı kapanınca direk sönüyor no prob :)

bi tek torpido aydınlatmayı ledlerken onun anahtarı biraz oynattım sanıyorum, çoğu zaman yanık kalıyor ama gece güzel güronüyor torpido kapağının yanlarından sızıyor ışık

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan lambası sadece kapıları açınca yanıyor. bende 2000 1.6 gl var, babamda 2001 1,4 nb gl var. ama her ikiside kapıları açınca yanıyor başka çözümü yokmu bunun yada bir yerde düğmesi varda bizmi bilmiyoruz. bazen seyahat halindeyken bişey lazım oluyor açamıyorum. sinir bozucu durum.
bide benim arabanın arka tarafında yolcular için ışık yok. onu nasıl çözeriz.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavan lambası sadece kapıları açınca yanıyor. bende 2000 1.6 gl var, babamda 2001 1,4 nb gl var. ama her ikiside kapıları açınca yanıyor başka çözümü yokmu bunun yada bir yerde düğmesi varda bizmi bilmiyoruz. bazen seyahat halindeyken bişey lazım oluyor açamıyorum. sinir bozucu durum.
bide benim arabanın arka tarafında yolcular için ışık yok. onu nasıl çözeriz.
farları yaktığınız düğmeyi kendinize doğru çekince yanar