Taş Atlama Sonucu Boya Kalkması :(

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba arkadaşlar;

Bütün aksiliklerde beni bulur misali geçen arabayı yıkadım kurularken resimdeki korkunç manzara ile karşılaştım. Acayip soğudum moralim bozuldu. Bir daha asla sıfır araba almam. :( 2 adet görüldüğü üzere boyası kalktı. Sizce bu sorunu nasıl halledebilirim aracı satarken sorun olmayacak şekilde. Autoking var acaba kasko ile mini onarım yaptırmak için oraya mı gitsem, yoksa sanayide iyi bir boyacıya rötüş mü yaptırsam.

[img=800x600]http://i.hizliresim.com/Krq481.jpg[/img]
[img=800x600]http://i.hizliresim.com/K64Bnk.jpg[/img]

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Taş Atlama Sonucu Boya Kalkması :(

kesinlikle soğumayın sizinki gözükmüyor bile neredeyse bir süre sonra gözünüzde alışır ben aracı alır almaz dağ yolunda küçük bi heyelana denk geldim garip gelir ama gerçek ve sol arka kapı açma yerinin hemen altında sizinkinden az daha büyük 2 boya atması vardı hatta biraz da içe eymişti çok hafif. acayip moralim bozuldu, neşem kaçtı 2-3 saat konuşmak istemedim ama heyelanı düşününce buna şükür dedim.koca koca taşlar indi. rötuş yaptırdım el mecbur. böyle şeyler çok can sıkıyor ama Allah beterinden saklasın (amin) bunu nazar boncuğu yaptım aracıma  angelll

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun diyelim ama moralinizi bozmanıza kesinlikle değmez.  :)
Benim sürücü kapısında neredeyse 1 cm'lik bir taş vuruğu ve beraberinde eziği var.
Aynı sizin gibi arabayı yıkadıktan sonra gördüm ve başımdan aşağıya kaynar sular döküldü ama bir süre sonra göz alışıyor.  :)
Güzel bir rötuş uygulamasıyla hiç kimsenin fark edemeyeceği şekilde kapatılabilir. Hatta çok detaylı incelemezseniz siz bile yerini unutursunuz.  greatt

ugurer53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A blahhhllah razı olsun içim rahatladı biraz. Nerede rötuş yaptırayım sizce autoking nasıl yer?

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ugurer53 link' Alıntı:
A blahhhllah razı olsun içim rahatladı biraz. Nerede rötuş yaptırayım sizce autoking nasıl yer?

Bence Autoking'e falan para kaptırmayın. ևünkü uygulama yapılacak sıkıntı çok ama çok küçük.  :)
Servise yolunuz düştüğünde oradaki arkadaşlardan rica etmeniz yeterli. ֜cretsiz olarak bir dakikada hallederler.  :)
Hatta son bir seçenek olarak servisten rötuş boyası temin ederek kendiniz bile yapabilirsiniz.  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bu konuyu okuduktan sonra kesinlikle komple ön kaput filmi ve ön tampon filmi çektireceğim.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende de var boya kalkması göçük vs ilk basta cok uyuz oluyrdum her gordgumde sımdı aman dıyıp gecıyorum rotus boyası ıle kendınız cok basıt bır sekılde yaparsınız hıc kafaya takmayın derım

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araçtada vardı, autokingde komple kapıyı boyayalım dediler, serviste rotuş yaptırdım şimdi ben bile yerini bulamıyorum.. ;P

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Abi şüphelendiğin yerleri anahtarla bir kazı bulursun büyük ihtimalle :D

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.takmayın kafanıza rötüşla hallolur servise uğradığınızda yada eliniz yatkınsa sizde yapabilirsiniz.