Taksim Gezi parkı #direngeziparkı

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
halktvcanli.tumblr.com

Şu anda bölgeden canlı yayın.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Dr-703 dostum benden sana gelsin:
ImageUploadedByTapatalk1370300940.070662.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi ölümle ilgili haberler internet ortamına düşmeye başladı arkadaşlar... durum doğru anlaşılan...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
ne diyon birader sen...ben bu güne kadar kimsenin canını yakmamışken kalkıpta birileri ülkemi bu hale sokarsa bende karşı olurum tabi....yakılan yıkılan benim ülkem....sizin yaptığınızda bu.....demokrasinizin yesinler....hiç bir demokratik hak bu şekilde alınmamıştır...istediğiniz buydu...karşınızda birilerini arıyorsunuz .....alın size eli demir sopalı adamlar.....kaşınıyorsanız mutlaka bir yerlerde kaşınacaksınız....

Ne diyoruz biliyormusun, sizin gibi dalkavuklar yüzünden bu ülke elin gavuruna yüzyılın başlarında peşkeş çekiliyordu, ancak tarih bu sefer tekerrür etmeyecek biz buradayız. Sende al demir sopanı gel meydana kim kimi kaşıyor hep beraber görürüz.

Bugün beni üzen vatanını elin Amerikalısına peşkeş çekenleri nasıl savunuyorsunuz . Bugün bana karşı kaldırılan demir sopalar bir gün bu ülkenin tüm bireylerine kalkacak ama bu sefer demir sopaları sizler ve sizin gibi düşünenler değil amerikan askeri tutacaktır. O zamanda yzarsın bir yerlere kaşınanı kaşırlar.... ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu ülkenin içinde olduğu durum rahmetli Ecevit zamanında olsa idi rahmetli en az 15 kere istifa ederdi... basın tepesine binerdi... ama şu anda her şey pos pembe olmaya devam ediyor... bu ülke rahmetli Ecevit gibi siyaset adamını zor bulur...

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşaallah ne güzel isyan ediyorsunuz öyle hakaret dolu anlamlı mesajlarla. olay bitene kadar yazmayacağım dedim ama terbiyesizlik yapıyorsan birileri o zaman haddini bilecek herkes. kusura bakmayın birkaç bin kişiyle istifa mı edilecek? oldu başka derdiniz ortada kapı gibi 20 milyon oy var. sizi görmezden genildiğini iddia ediyorsunuz ya peki siz neden geri kalan 20 milyonu görmemezlikten geliyorsunuz sonrada tencere tava muhabbeti ohh ne ala.

geçen gün bende şahsi arazimize bir kaç tana ağaç dikeyim dedim. kuru olanları sökerim onların yerine yeni fideleri dikerim diye düşündüm. "sadece bir yuvaya ait karıncalar isyanda. gelip ısırıyorlar. ama düşündün o kadar küçük ve çaresizlerki yapabildikleri tek şey az miktarda salgılayabildikleri kadar asit o kadar. ezmeye, zehirlemek yerine bırak onlarda kendi halinde yaşasın dedim. nasılsa gün gelir bir karıca yiyen hepsini yer. OLAY NE AĞAÇ OLAYIDIR NE SİYASİ OLAYDIR. sizler öyle diyorsunuz ya "size göre: SATILMIŞ VATANIN SATILMAMIŞ ÇOCUKLARI.