Taksim Gezi parkı #direngeziparkı

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sonuç işte adı sosyal medya olan ve kimsenin tekelinde olmayan bir sistem onu da başbakan beğenmiyor :D nede olsa müdahale etme şansı yok :D

Akşamdan beri ilk defa gülüyorum. Teşekkürler... :)

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen çıkıp Türkiye'nin %50 sini evlerinde zor tutuyoruz sakin olun diyoruz diyerek AÇIK AÇIK ( tükürüğümü gözlüyolar sizi linç etmek için diye ) tehdit edersen bu VATANDAŞIN bu HALKIN sabrını tabiki de taşırırsın.. tencere tava hepsi hava ne demek ya bu insanlar belli bi görüş için bu eylemi gerçekleştiriyolar bi umut için bu protestoya kalkışıyolar sen nasıl bu HALK ile böyle alaycı konuşabiliyosun ?

BAŞ PROVOKATÖR'ün kim olduğu belli..

Son düzenleme:

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi bana kalsa hergün böyle şıngırtı iyi oluyor en azından şu bozuk olan keyfim biraz yerine geliyor ... ancak görünen şu ki sanki halkın bataryası bitmek üzere sanki şarjı azaldı gibi 2 gün önceki durumu göremiyorum ben

hocam 2 gündür hafta sonuydu bugün iş günü.. yarın iş günü öbür gün iş günü.. her ne kadar eylemlere katılsa da bu insanlar işinde gücünde insanlar.. ne çapulcu ne de ayyaş.. sadece hakkını savunan VATANDAŞ..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir ülkede bir başbakan çıkıp ya taraf olacaksın yada bertaraf diye açıklama yaparsa gerisini siz düşünün...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten polisin durumu içler acısı... polis teşkilatının bende derhal elden geçirilmesi gerek... gördük tv kanallarında bir sürü polis bir kişinin tepesine çökmüş... sadece o değil ki asker araçların dönmesine izin vermedi diye oraya da gaz bombası atacağız diyen bir zihniyet var... düşünün bu kişilerin eline düştüğünüzü...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Soruyorum size daha 2 gün evvel bu konuya her girdiğimde en az 20 üye konuda olurdu mesajlar peş peşe gelirdi hangisini okuyacağımızı şaşırırdık şimdi 4-5 üye konuda online ve mesajlar artık sık sık gelmiyor ne oldu yoksa bu kadar tantana sadece havadamı kalmış oldu kazanan yine her zaman ki gibi zalimlermi oldu ? Sağ duyulu olmak susmaksa tamam sustum ama sağ yanım hep ağrıyor be üstad ...

Uğur şu an itibariyle konu hakkında 426 tane cevap, 5.026 tane de görüntüleme mevcut. Sence bu rakamlar az mı? ;) Ayrıca hep aynı şeyleri yazmaktan bıkmış da olabiliriz, nasıl olsa fikirler de sabit, o nedenle arkadaşlar yazdıklarından zevk de almıyor olabilir :(.

Diğer yandan polisin de vatandaşların da şarjının azalması iyi bir şey değildir. Yorgun, uykusuz, huzursuz insanlar normal insanlara göre sağlıklı düşünemezler, asabi olurlar, sinirleri yay gibi gerildiği için en ufak bir olaya aşırı tepki verirler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Savaş abi şunu söylesem yalan olmaz bu eylemler bir kaç gün daha devam eder sonrasında hava yumşar ve konu kapanır gider... o değil de binlerce kişi eylemlerde bulundu seçim zamanında AKP yine %50 oranın üzerinde oy alırsa o zaman kim kime ne diyecek çok merak ediyorum :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Zaten polisin durumu içler acısı... polis teşkilatının bende derhal elden geçirilmesi gerek... gördük tv kanallarında bir sürü polis bir kişinin tepesine çökmüş... sadece o değil ki asker araçların dönmesine izin vermedi diye oraya da gaz bombası atacağız diyen bir zihniyet var... düşünün bu kişilerin eline düştüğünüzü...

Psikolojik çöküntünün ortaya koyduğu tablo :(.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Savaş abi şunu söylesem yalan olmaz bu eylemler bir kaç gün daha devam eder sonrasında hava yumşar ve konu kapanır gider... o değil de binlerce kişi eylemlerde bulundu seçim zamanında AKP yine %50 oranın üzerinde oy alırsa o zaman kim kime ne diyecek çok merak ediyorum :)

Kaybedecek bir şeyi olmayandan kork demişler.

Bu kadar baskı ve zulüm hayra alamet değil. Millet birlik oluyor, sana tepki olarak demokratik hakkını kullanıp tencere tava çalıyor, sen çıkıp alay ediyorsun, milletini küçümsüyorsun. %50'nin dışında bir %50 daha vardır. Görene kadar devam edecektir eylemler.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Nereden nereye gelindi, 1 hafta önce eylem böyle idi
attachment.php

Sabah 5 de bu gençler içindeyken çadırları yakıldığında olaylar bu hale geldi.

Ekli dosyalar

• bole.jpg
    bole.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 60