Taksim Gezi parkı #direngeziparkı

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir konudan daha söz edeyim;

Sayın başbakanımız;
Öğretmenlere öğretmenlik öğretti; Doktorlara'' onlar iğne bile yapmayı bilmez'' dedi doktor oldu, sendikacılar söz söyleyecek oldu:''onlar dinazor..''dedi sendika başkanı oldu, rektör söz söyleyecek oldu: '' onun kafa basmaz..'' dedi, 3. köprü yapılacağı zaman, atladı helikoptere ve eliyle işaret edip: '' şurdan geçe...'' dedi...Jeofizikçi mi, mühendis mi?Yer etüdünden anlıyor mu gerçekten...Cumhurbaşkanlığının görev süresi tartışılırken; ''şu kadar olsun..'' dedi, hukukçu oldu...Herşeyi anlayan bilen bir başbakan..Ötesi Allah...

Hopa da insanlar biber gazından öldü,Ankara' da etkilenen oldu ve daha geçenlerde yalova'da küçük bir kavgada polis gaz sıkıyor, halbuki bu bir eylem değil grev değil, çocuk:''ben astım hastasyım, sıkmayın, lütfen..''diye bağırıyorken polisler hiç oralı değil gazı harlıyorlar.. Deniz feneri sorgulanmıyor ama deniz fenerini araştıran hukukçulara, yazar ve gazetecilere tutuklama kararı çıkarılıyor...

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir konudan daha söz edeyim;

Sayın başbakanımız;
Öğretmenlere öğretmenlik öğretti; Doktorlara'' onlar iğne bile yapmayı bilmez'' dedi doktor oldu, sendikacılar söz söyleyecek oldu:''onlar dinazor..''dedi sendika başkanı oldu, rektör söz söyleyecek oldu: '' onun kafa basmaz..'' dedi, 3. köprü yapılacağı zaman, atladı helikoptere ve eliyle işaret edip: '' şurdan geçe...'' dedi...Jeofizikçi mi, mühendis mi?Yer etüdünden anlıyor mu gerçekten...Cumhurbaşkanlığının görev süresi tartışılırken; ''şu kadar olsun..'' dedi, hukukçu oldu...Herşeyi anlayan bilen bir başbakan..Ötesi Allah...

Hopa da insanlar biber gazından öldü,Ankara' da etkilenen oldu ve daha geçenlerde yalova'da küçük bir kavgada polis gaz sıkıyor, halbuki bu bir eylem değil grev değil, çocuk:''ben astım hastasyım, sıkmayın, lütfen..''diye bağırıyorken polisler hiç oralı değil gazı harlıyorlar.. Deniz feneri sorgulanmıyor ama deniz fenerini araştıran hukukçulara, yazar ve gazetecilere tutuklama kararı çıkarılıyor...

doğru konuşanın hertürlü arkasndayım.. :bir:

"saygı çerçevesinde"

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hükümet acilen erken seçim kararı almalı....bakalım sonuç ne olacak...:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bugün başbakan F.Altay'lının konuğu idi. Körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde güzel güzel konuştular. Ama aralarında geçen, aşağıda diyalog süperdi:)

Fatih Altaylı: Hafta da bir kadeh içenlerde var onlar alkolik değildir.
R.T. Erdoğan : Alkol içiyorsa alkoliktir işte.
Fatih Altaylı: Ama 2 kadeh alkol alsa da size oy veren insanlarda tanıyorum.
R.T. Erdoğan :Onlar 2 kadeh alıyor onlar ALKOLİK DEĞİL.

Yalan söyleme yeteneği olmayan bir insan bu kadar çabuk ve bu kadar kolay yön değiştirebilir mi? Demek ki aslında alınan alkol miktarının hiç bir önemi yok, yeter ki AKP ye oy versinler de nasıl verirse versinler :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah Abi...Ben yandaş değilim..Araştırırm nereden nasıl geldiğimizi okurum elimden geldiğimce...Kur'an kerim i arapça ve türkçeden okudum, incili okudum ve müslümanım..Yani akp den sonra müslüman olanlardan değil, doğuştan...

Kenan evreni eleştiriyorlar asıyorlar kesiyorlar ama o dönemin havası ile şimdiki arasında (form değil içerik olarak) ne fark var?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hükümet acilen erken seçim kararı almalı....bakalım sonuç ne olacak...:)

Keske olsa...Bu ülkede 16 milyon oy alan iktidar ve 14-15 milyon oy alan ana muıhalefet partisi söz konusu fakat bu sonuçlara nasıl yansıtılıyor? ÖLmüş olanları, yurt dışındakileri dahi sayıyorlar..(cemaat okulları,evleri örn)

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün başbakan F.Altay'lının konuğu idi. Körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde güzel güzel konuştular. Ama aralarında geçen, aşağıda diyalog süperdi:)

Fatih Altaylı: Hafta da bir kadeh içenlerde var onlar alkolik değildir.
R.T. Erdoğan : Alkol içiyorsa alkoliktir işte.
Fatih Altaylı: Ama 2 kadeh alkol alsa da size oy veren insanlarda tanıyorum.
R.T. Erdoğan :Onlar 2 kadeh alıyor onlar ALKOLİK DEĞİL.

Yalan söyleme yeteneği olmayan bir insan bu kadar çabuk ve bu kadar kolay yön değiştirebilir mi? Demek ki aslında alınan alkol miktarının hiç bir önemi yok, yeter ki AKP ye oy versinler de nasıl verirse versinler :)

Abi orda 2 kadeh ayran içiyolar diye anlamışTIR heralde :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence de :)