tabanın su alması

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardımınızı bekliyorum aracım sileceklerın altından su kanalının tıkanması sonucu ön torpitonun altından su almıştır suyu kuruttuk halıfleksi kuruttuk ama aracın altındakı kauçuk madde kurumuyo nem ve rutubet koku yapıyo yetkılı servıs uçuk bı rakam verdı nerede ve nasıl yaptırmalıyım komple taban çıkacakmış

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Masraf etme aracın rengi ne? bilemiyorum ama çek güneşin anlına kalsın bir hafta camları da azıcık aralıklı bırak kurur gider.

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masraf etme aracın rengi ne? bilemiyorum ama çek güneşin anlına kalsın bir hafta camları da azıcık aralıklı bırak kurur gider.

yok çok denedik babama bır hafta yaptırdım banamısın demiyo kalıfleks kurudu onda sorun yok ama o sünger kaucukmalzemesı suyu emdi bırakmıyor

oner57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok çok denedik babama bır hafta yaptırdım banamısın demiyo kalıfleks kurudu onda sorun yok ama o sünger kaucukmalzemesı suyu emdi bırakmıyor

bende yaşadım aynı sorunu.allah kimsenin başına vermesin.üstten baktığınızda kurumuş gibi gözüküyor ama bastırdığınız zaman resmen su çıkıyor.ben kendim hallettim.fakat benim araçta sadece sol taraf yani sürücü koltuğu ve arkasındaki yolcu kısmının tabanı ıslanmıştı.sürücü koltuğunu komple söktüm.kapının yanından önden arkaya kadar uzanan siyah plastik parça var onuda söktüm.ondan sonra aracın sol taraf halıfleksi komple kaldırdım.dediğin gibi halıfleks kuruyo ama sünger olan ses yalıtım malzemesi yerinden sökmeden kesinlikle kurumuyor.ve malesef en az zarar ile onuda kaldırdım mecburen.dışarda iyice kurutup tekrar serdim yerine biraz yapboz(puzzle) gibi oldu ama toparlayıp üzerine paspasları koydugun zaman fazla belli olmuyor.en azından tabanın çürümesinden iyidir.