Süt döküldü :(

Suhaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bayram dönüşü henüz 160 Km de olan aracımın ön sol koltuk altına 2 litre civarında süt döküldü. Öncelikle kendim sildikten sonra oto yıkamaya götürdüm, deterjanlı su ile silip, süpürdü. Ama araçta ciddi anlamda kötü bir koku var, iki gündür serinde bekletmeme rağmen. Bazıları bu yüzden arabayı satanlar var falan diyo, bunun bir çaresi yok mu

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dr.mat diye bir sprey var. Koku giderici. Başarılı olduğu söyleniyor. Sağlam bir temizlik sonrası koku için deneyebilirsiniz.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sana kesın cozumu soylıyım sag kapı basamak bakalıtını cek cıkar taban dosemesının kenar kısmı orda onu kaldır altını sıl ıyıce bıdaha halıyı sıl asprın denılen bı sprey var bım a101 de felan satılıyo ondan bol bol sık ustunu altını sıl o sekılde kurumaya bırak hatta sac kurutma ıle kurutabılırsınde..

koku dahada kalırsa kı azalmıs sekılde olur aracın ıcınde bı kase ıcerısıne kahve koy cekılmıs kahve altına metal bı kap koy ısınıyor cunku kahveyı cakmakla yak daha sonra koy aracın ıcıne kapat kapıyı pencereyı bı yarım saat kadar kalsın ıcerısı duman olucak daha sonra kapıları ac havalandır kokudan eser kalmaz...

egerkı dosemenın alt tarafına dedıgımı yapmazsan orda her daım sut kalır ve kurur o zaman hıc bı sekılde cıkartamazsın taban alt saçı kanallı cunku arada kalır

Suhaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sana kesın cozumu soylıyım sag kapı basamak bakalıtını cek cıkar taban dosemesının kenar kısmı orda onu kaldır altını sıl ıyıce bıdaha halıyı sıl asprın denılen bı sprey var bım a101 de felan satılıyo ondan bol bol sık ustunu altını sıl o sekılde kurumaya bırak hatta sac kurutma ıle kurutabılırsınde..

koku dahada kalırsa kı azalmıs sekılde olur aracın ıcınde bı kase ıcerısıne kahve koy cekılmıs kahve altına metal bı kap koy ısınıyor cunku kahveyı cakmakla yak daha sonra koy aracın ıcıne kapat kapıyı pencereyı bı yarım saat kadar kalsın ıcerısı duman olucak daha sonra kapıları ac havalandır kokudan eser kalmaz...

egerkı dosemenın alt tarafına dedıgımı yapmazsan orda her daım sut kalır ve kurur o zaman hıc bı sekılde cıkartamazsın taban alt saçı kanallı cunku arada kalır

Öncelikle çok teşekkür ederim ama bu işlerden o kadar anlamıyorum o dediğiniz yeri zarar vermeden nasıl çıkarabilirim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Öncelikle çok teşekkür ederim ama bu işlerden o kadar anlamıyorum o dediğiniz yeri zarar vermeden nasıl çıkarabilirim

Araç yeni, bu tür işlerde acemi olduğunuza göre risk almaya değmez. Bir oto döşemecisinden yardım almak en mantıklısı.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisten yardım alabilşrsşniz o parçanın sökülmesi için söktğrğn işlemlerş uygulayıp tekrar taktırırsınız

D6603 cihazımdan gönderildi

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tırnaklı bı yer zaten elınızle oynattıgınızda anlarsınız oyle kırılma rıskı felanda yok bıraz bı kurcalayın derım sökersiniz kolaylıkla ve bı an once temızlemeye bakın cıdden daha sonra cıkartamazsınız

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Suhaks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yarın önce bi servisle görüşmeyi düşünüyorum İnşallah Onlar Hallederler, açıkcası oto döşeme yerlerine fazla güvenemiyorum ama olmazsa onlara başvurucam artık