süt döküldü :(

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ara sıra çalıştığım okulda bildiğim tanıdığım velilerden süt alıyorum, yoğurttur vs. yapıp sağlıklı beslenelim diye ama pişman oldum şimdi, sürücü koltuğunun arkasına yere koymuştum 5 lik pet şişe de sütü, bir virajda devrilip ağzı açıldı ve döküldü... malesef ben bunu geç farkettim bi 10 dakika sonra falan, yarım litre kadar dökülmüş 4 parmak kadar... hemen süngerle ıslatıp sildim seyrelsin diye bezlerle defalarca sildim ama hava soğuktu yeni yeni kurumaya başladı, koku oluştu yer döşemesinde... ekşi ekşi süt kokuyor araba :(

afyon'da yıkamacıya götürdüm köpük sıktılar fırcaladılar sonra da süpütge ile çektirdiler ama geçmedi...

şimdi izmire geldim bu hafta burdayım ne yapayım nereye götüreyim veya benim yapabileceğim birşey var mı? yardım edermisiniz :confused:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi arkadasta bira dökmüştü hatta baya tepki almıştı..belki o konu çözüme ulaşmıştır yardımcı olabilir yazılanlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karbonat dök abi benim bildiğim o alıyor birtek. valla o koku araba sattırır adama.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu formülümü aklınızın bir köşesine kazıyın. Hayat felsefeniz, mihenk taşınız olsun :D

Süt dökülen koltuğa veya döşemeye tek çözüm var.

PROTEX Antibakteriyel sabun ile iyice silin. ;)

Kokudan zerre kalmayacaktır. Tecrübe ile sabittir.

Başka ne yapsanız boş...

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir güneşli... sıcak... yarın deniycem protex olayını... teşekkürler hocam... :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karbonat ve protex de iyi ama en güzeli halı şampuanı deniz abi. İçine işleyene kadar silip kuruduktan sonra hüpletin geçiyor koku. Eğer geçmez ise afyonda otoking bayii var, orada icabına bakarlar.

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Yoğurt için haftalık süt aldığım mandıra sahibi yaklaşık 2 yıl önce Kango aracına köyden sütü getirirken dökmüş. Araçta taban halısının yarısı ıslanmış ve 1 hafta silmeden tutunda parfüme kadar herşeyi denedim ama koku çıkmadı dedi ve sonra birisinin tavsiyesiyle çok şükür kurtuldum dedi. Çözümü vanilya imiş :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı yer dosemesını sök bence cok zor bısey degıl sökmek dosemeyı koltuklar cıktıktan sonra orta konsoluda aldın mı tamamdır dısarda tertemız yıkarsın aracın ıcınıde sılersın komple metal aksamıda hatta ses ızalayonu yapabılırsınde oda olur yanı altına acmısken

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun abi umarım kısa zamanda halledersin. Protex'in çok etkili olduğunu duymuştum, inşallah seni çözüme kavuşturacaktır...