Surtaş aydın güncelleme

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün Aydın surtaş otoya gittim, aracımla ilgili kampanya varmış .belli şase numarası aralığındaki araçlarada düz vites olanların debriyaj konum sensörü ve fren pedalı konum sensörü ,eğer otomatikse fren konum sensörü değişiyor dediler bende de otomatik araç olduğu için fren sensörü değişti.işlemler yapılırken içeride satış sorumlusu bir beyle konuştum benim aracın aynı özellikleri olan bir aracın fiyatını sordum 49.000 tl ye bırakabileceğini söyledi,birde sport donanımdan kapı içi aydınlatma ve hava kalite sensörü kaldırıldığını söyledi.servis bölümüne geçtim orada sorumlu beylerle muhabbet ettim cyclone takıyormusunuz dedim 2000 tl ye takarız dedi ler ama tavsiye etmediler çünkü bu güne kadar baya şikayet almışlar araç aküsünü bitirme gibi bir huyu varmış peki ne taktırmamı önerirsiniz dedim necvox takıyoruz şu an dediler fiyat olarak 2500 tl söylediler.surtaş aydında yağ değişiminde opelin po ya ürettirdiği yağ kullanılıyormuş bunuda öğrendim.yanlız servis olarak surtaş aydın çok iyi her konuda yardımcı oluyorlar.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: surtaş aydın güncelleme

Necvox ile ilgili de insignia forumunda şikayet yazanlar var. Bir de internet üzerinde 1500-1800 arası olan bir sisteme nasıl 2500 isterler yaw?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bugün cyclone bayine gittim kafamdaki birçok soruyu sordum
2500 tl cok fazla 1800-2000 tl arası cyclone da düşünebilirsiniz
Necvox sanırım güncelleme yaparken konsol sökülüyormuş, cyclone da bu durum yok
bugün sordum ve sadece usb den güncelleme yapıyor
ayrıca yakında vınn ile internete girme ve dijital uydu yayını izleme imkanı çıkıcakmış duyrulur

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Ulas79,

Bu bahsettiğiniz fren ve debriyaj konum sensörü şu ana kadar bahsettiğimiz fren ve debriyaj müşürü sanırım.

Frene basınca, arka lambaların titremesine neden olan ve değişince sorun giderilen fren müşürü diye konuşulmuştu hep.

Yoksa sizin söylediğiniz müşür haricinde bir parça mı?

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizleri neden çağırmıyolar herkeste nerdeyese astra j var birkaç kişi çağrılıyor anlamadım gitti

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar kampanyalar tüm araçları etkilemez bu sebeple  sadece belli şasi numaralarını kapsayan araçlar çağrılır. yani aracın çağrılmaması iyi bir şey eğer araç kampanyadan etkileniyorsa bu bir sorundur. yani bu konuda çağrılmamak iyi bir şey :)

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
Arkadaşlar kampanyalar tüm araçları etkilemez bu sebeple  sadece belli şasi numaralarını kapsayan araçlar çağrılır. yani aracın çağrılmaması iyi bir şey eğer araç kampanyadan etkileniyorsa bu bir sorundur. yani bu konuda çağrılmamak iyi bir şey :)
kampanya deyince insan etkileniyor... ;D neden olsa türküz nerde beleş oraya yerleş

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Bu kelimeyi kampanya diye Türkçe'ye çeviriyoruz ama aslında bir çeşit re-call bu. Kampanya diye duyunca Sn. Lidokain ve Sn. Avukatakın'ın dediği gibi heyecanlanıp bize yok mu diyoruz :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

yok müşür değil sensör dediler benim frenlemede farlarda titreme falan olmuyor bu sadece frenin ve debriyajın konumunu algılayan bir sensör sanırım.