Süper Kapı İçi ve Opel LED uygulamaları

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Süper Kapı İçi ve Opel LED uygulamaları

türk_187 link' Alıntı:
bravoo  tarık bey ve ustaları super iş çıkardılar...

Kardeş müsait olduğunuzda Tarık bey ve ekibini kargoyla yollayıver, ben burdan alayım  011zaa

Güle güle kullan Cosmo nu ;)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar su an misafirliklteyim... çok detaylı cevap su an veremiyprum.. detayları yukarıda yazdım.. fiyat 450-500 arası... dört kapıda da opel led var..

döşemeleri elektronik klavuza göre yapıyorlar... yaklasık brüt 5 saat surdu...

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ümit Bey ben ancak şimdi girebildim, haftasonları haftaiçi kadar giremiyorum malesef. Öncelikle hayırlı olsun, kafanızdaki bütün ledleri yaptırmışsınız ve gerçektende mükemmel olmuuş . Yalnızca kapı içi ledler için konuştuğumuz fiyatta anlaşabildinizmi? Bu arada özelden pm attım onada bakıver.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birkaç kış geçsin, boyuma göre orantısız büyüklükteki ayaklarım sayesinde kışlık botlar Opel eşik kaplamalarını zedelerse ben de yaptırırım, gerçekten klas olmuşlar.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı eşikleri gerçekten mükemmel olmuş bravoo sayenizde bu uygulamayı ciddi anlamda düşünmeye başladım.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

kapı eşikleri on numara olmus  3bravvo

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapı içiledlerin fiyatını tam olarak söyleyebilirmisiniz?fiyat karmaşası yaşıyorum :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=2235.msg46016#msg46016 date=1315745376]
kapı içi ledleri ilk kez benim 1.4 aracıma yapılmıştı ve taa o zaman ve hatta ilk işçilik benim arabamda olmasına rağmen ben çok memnun klamıştım... Şimdiki aracım cosmo ama o ledler odak ınki gibi tat vermiyor çok soluk yanıyor:(

sn gökhan sizin de kulagınızı çok çınlattık... hatta önümüzdeki hafta 15 ledli gunduz farı gelecekmis. siz uygulatmıssınız. ben de yaptırmayı dusunuyorum. resimleri bizimle paylaşabilir misiniz? ayrıca benim icin önemli olan, orta konsol altındaki kırmızı led tonu ile uyumlu olması idi. bire bir aynı...
[/quote]

:) kendi bilgisayarıma geçince bakayım ledli foto çekmişmiyim hiç? eğer varsa hemen paylaşırım..

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

Djfree link' Alıntı:
kapı içiledlerin fiyatını tam olarak söyleyebilirmisiniz?fiyat karmaşası yaşıyorum :)

kapı içi ledler 200- eşik opel led 300.. 7 taksit... ama nasıl olduysa ödeme yapılırken, 450tl üzerinden taksit yaptılar. biraz daha indirim yapılabilir...

ben önce kapı içi ledleri yaptırdım. çok hoşuma gitti. işçilik vs. daha sonra eşik ledlere de gözümü kararttım. açıkçası bende de durum yoktu... taksit olayı cazip geldi....ama dedigim gibi resimde de gördünüz, usta aracın vites altındaki elektronik beyine ulaştı. kablo vs çekti.  çok karmaşık bir işlemdi.... opel ledler de sadece kapı açıldığında yanıyor. örnegin, manuel iç aydınlatmayı kapatırsanız, opel ledler de sönüyor... haa çok gereklimi, bence kapı içi ledler çok daha gerekli... opel led de görsellik katıyor.. üst segment hissi veriyor...

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozaman bu c.tesi bende bir gidiyim odaka :)