Sunroof Yardım

Dega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar. Arabamın sunroofu gayet güzel çalışıyor fakat kapandığı zaman arka kısım tam oturmuyor yarım santim kadar aşağıda kalıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim, bunun kalibrasyonu yapılabiliyormu  yada izmirde ayar yaptırabileceğim iyi bir sunroof ustası varmıdır.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sunroof Yardım

Konu hakkinda detayli bilgim yok ama en guzeli servise gitmek bence tamir esnasinda parca kirilir birsey olur usta onun ayari o zaten diyip yollayabilir disarida :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Scrapercar link' Alıntı:
Konu hakkinda detayli bilgim yok ama en guzeli servise gitmek bence tamir esnasinda parca kirilir birsey olur usta onun ayari o zaten diyip yollayabilir disarida :)

Aynı görüşteyim. Servis belki de 5 dakikada halledip yollayacak. İşten anlamayan ama "hallederiz abi" diyen bir sanayi ustası bir parçasını kırabilir :)

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servise götürüp tamir ettirmeyi deneyebilirsiniz belki.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eski aracımda benzeri bir durum vardı,yazılımsal bir sorundu serviste 5 dk yaptılar

Dega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğru söylüyorsunuz arkadaşlar en güzeli servise gidip baktırayım. Yardımlarınız için teşekkürler.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracımda da sunroof var.tavanda folyo ile kullanırken arada sırada dediğiniz gibi aşağıda kalıyodu.folyoyu söktükten sonra problem ortadan kalktı.birde sanroofun kenarlarındaki lastikleri bezle temizliyincede faydasını görüyordum.ama tabiki servisede danışmakta fayda var.sonucu bekliyorum dancee