sunroof için öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar corsa c ye sonradan sunroof yaptırmak ıstıyorum sızce nasıl olur saglamlıgı su gecerırmı sec yaparmı ruzgar alırmı kısaca kaliteli olurmu bu konuda bilgilerinizi rica edicem

şimdiden sagolun:)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinali gibi olmayacağı bi kesin bunun dışında iyi bi ustaya yaptırmazsan başının ağırıyacağıda bi kesin

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin sitesinde aksesuarlar kısmında orjinal sunroof lar var ordan bakabilirsin.

iosono

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sunroofcenter.com die bi site vardı herhalde.orda ki 2 seçenek corsalara uyuyordu.firmaya mail atarsan sana fiyatlarıyla birlikte bi kaç gün içinde cevap yazıyorlar.

Auxera

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bunlari okuyunca tam kariiştı kafam walla cok istiyorum bende bu sunroof olayını ama allak bullak oldum su an

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bı anımı anlatayım bu sunroof olayına... arabayı alırken opeldekı arkadas soruyor ıste enjoy mu olsun spor paketı eklensın mı falan fılan muhabbet edılıyor fıyat hesaplanıyor... bıara adam sunroof olsun mu dedı tabı benım pederde ıngılızce olmadıgı ıcın sordu neymıs o dıe... ben ıse sunroof olmasını ıstedıgımden "olsun olsun" deyıp konuyu gecıstırmeye calıstım... lakın babam ısrarla sordu ve ne oldugunu ogrendı... sonra noldu "oglum ceyran meyran carpar kolun basın tutulur hasta olursun napacan sanrıfı" dedı... tabııı bu da sunroof hayallerımı bıtırdı ve ıcımde kaldı... kısaca ben de cok ıstıyorum :D

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eski arabama yaptırmıştım webasto diye bir markaydı ve son derece memnun kalmıştım 2 kademeli ,darbe sensörlü ,özel camı sayesinde hiçbir şekilde güneş ışığını vermiyordu içeri(güneşlikte vardı) ömür boyu su sızdırmazlık 5 yılda mekanik garantisi vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...