still paket

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu hafta 1.3 sport alacağım, erzurumda oturuyorum, bazı arkadaşlarım still paket al diyor bazılarıda erzurumda sunroofa gerek yok diyor kafam karıştı, fikirlerinize ihtiyacım var sizce hangisini tercih edeyim?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: still paket

eforgin link' Alıntı:
arkadaşlar bu hafta 1.3 sport alacağım, erzurumda oturuyorum, bazı arkadaşlarım still paket al diyor bazılarıda erzurumda sunroofa gerek yok diyor kafam karıştı, fikirlerinize ihtiyacım var sizce hangisini tercih edeyim?
Stil pakette bluetooth+sunroof var maddi durumunuz el veriyorsa almakta fayda var tabii tamamen zevk ve maddiyat meselesi.

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sunroofla ilgili sonraki zamanlarda sıkıntı yaşamam dimii , yani bozulması gibi bişey? arkadaşlar genelde erzurumda bu işin hava olduğunu söylüyolar , tam aracı alacakken kafamı karıştırdılar :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eforgin link' Alıntı:
sunroofla ilgili sonraki zamanlarda sıkıntı yaşamam dimii , yani bozulması gibi bişey? arkadaşlar genelde erzurumda bu işin hava olduğunu söylüyolar , tam aracı alacakken kafamı karıştırdılar :)
Bosver baskasini sunroof keyifi baskadir problem cikmaz
2 yil garantili zaten
Ben olsam stil slirdim.  Benim aracta sunrofflu beyaz

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence sunroof arabanın dış görünüşüne ve özellikle içine daha ferah bir hava katıyor.
Sunroof perdesini çekince üzerime örtü örtmüş gibi hissediyorum kesinlikle tavsiye ederim durumunuz müsaitse sunrooftan vazgeçmeyin...

Ayrıca sunroofa erzurumda gerek yok gibi bi düşüncesi yanlış bende antalyada yaşıyorum ama sunroofu açık konumda pek kullanmam.

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğuş link' Alıntı:
Bence sunroof arabanın dış görünüşüne ve özellikle içine daha ferah bir hava katıyor.
Sunroof perdesini çekince üzerime örtü örtmüş gibi hissediyorum kesinlikle tavsiye ederim durumunuz müsaitse sunrooftan vazgeçmeyin...

Ayrıca sunroofa erzurumda gerek yok gibi bi düşüncesi yanlış bende antalyada yaşıyorum ama sunroofu açık konumda pek kullanmam.
+1000 kesinlikle katılıyorum içinin ferahliğı ve görüntüsü önemli zaten bende hep yarım açıyorum.

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Tartışmasız Stil Paket diyorum..
Sunroof'un tadı bir başka oluyor gerçekten :)

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yarın karar vericem arkadaşlar çok teşekkür ederim hepinize, stil paket olmasa da araç heyecan veriyor bana :)

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konu açılalı biraz zaman geçmiş ama maddi durum el veriyorsa kesinlikle still paket tercih edilmeli.Bluetooth un rahatlığı ve sunroof un arabaya kattığı hava ve ferahlığı kesinlikle yaşamınızı tavsiye ediyorum.