'’Start in Deutsch 1-A1’’ Almanya vize sınavı dersleri verilir.

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
’Start in Deutsch 1 - A1’’ girecek olan arkadaşlar , Almanya'da yeitşmiş, Hacettepe Alman Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun 3 yıllık deneyimli hocadan Almanya vizesi sınavına, bütün sınav örnekleri ve çalışma kağıtları ile uygun fiyatlarla evde özel ders verilir..

Ankara ili için geçerlidir.
Ulaşmak için lütfen mail yada pm kullanınız.

net.emre@gmail.com

Arkadaşlar çevrenizde Almanya'dan birisiyle evlenip A1 sınavına girecek olan tanıdığınız varsa yönlendirmenizi rica ediyorum. Bu zorunlu sınavı geçmek için 2-3 ay yoğun çalışmak gerekiyor ve özel dersaneler ve kültür derneklererinde yukske fiyata insanları soyuyorlar. Aklınızda bulunsun...

Son düzenleme:

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre Bey sizi online gören cennetlik...Ne kadar komisyon aldığını bilmiyorum ama sen bir işe girdiysen bir nedeni vardır...:) Zaten arada bir giriyosun onda da antika bir konu açıyosun..Alem adamsın...:)

fast18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende kırmızı pasaport olduğu için sorun deil direk vizesiz

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Emre Bey sizi online gören cennetlik...Ne kadar komisyon aldığını bilmiyorum ama sen bir işe girdiysen bir nedeni vardır...:) Zaten arada bir giriyosun onda da antika bir konu açıyosun..Alem adamsın...:)

1- biz online oluyoruz sizi göremiyoruz Mehmet bey.
2- küçük komisyonlarla işimiz olmaz.
3-ewet ben bir işe girdiysem nedeni vardır.
4- ben antika adamım konularımda antika olacak tabii ki.
5- hadi ben alem adamım. etrafımdakilerde alem..

saygılar.

valla bende kırmızı pasaport olduğu için sorun deil direk vizesiz

turistik vize için istemiyorlar zaten bu A1-1 belgesini. evlenip orada ikamet edecekler isteniyor. zorunlluk geldi..
------------
abi yok mu hiç çevrenizde eşiniz dostunuz A1-1 sınavına girecek.. hadii action..

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Sen git Tabu oynaaa...

Senin neyine gerek Alamanca....!!!!

yeğen sabrımı taşırma bakk...Tabu oynamayı bilmiyorsun diye ezik mi hissettin kendini.. Almanca da öğrenirim, tabu da oynarım, kariyer de yaparım..