Sprint Booster almak istiyorum

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sprint Booster almak istiyorum

onderak link' Alıntı:
Yanlis dusunuyorsunuz, sprintbooster +beygir yada tork demek degildir, bu sebeplen rampada hic bi artisi olmaz...
Rampada yurumek icin guc gerekir, bunu saglamanin en garanti ve sorunsuz yoluda yazilimdir...

Rampadan kastim aracin rampada durdugundaki ilk kalkis, arac gec gaz yediginden rampada ilk kalkista hemen gazi yemiyor ve yığılıp istop ediyor..

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emah82 link' Alıntı:
Dizel box nasil bir urun? Dizel boxi taktigimizdada gaz tepkisi artiyor mu? Acikcasi haftasonu bir otoparkta aracimi yikatirken otopark abonelerinden biri yanima geldi tanistik orada, kendisininde eskiden astra kullanicisi oldugunu ve  aracinda sprintbooster ve dizel  box kullandigini soyledi, aracini satarkende bu iki cihazida aracindan soktugunu ve almak istersem bana satabilecegini belirtti, aslinda o an dizel boxi hic dusunmedigimi sadece sprintbooster'i dusunup kendisine donecegimi soyledim, 2 urunude maslakta btg tunning ( yanlis hatirlamiyorsam) diye bir yerde taktirmis, dizel boxta sadece kablo ve ufak bir aparat oldugunu belirtti.

Sizce 2.elde olsa bu urunler alinir mi? Yani 2. El olmasi bi sıkıntı yaratirmi? Aracimda zaten garanti bitti. Dizel boxi hic dusnmemistim ama sanki artik onuda dusunur oldum :))

Dizel box ve sprintbooster ikisi de araca takılan 2 ayrı aparattır. Dizel box  araca aynı yazılım gibi + beygir ve tork katar buda istendiği zaman sökülebilir ve başka bir dizel araçta kullanılabilir. Sprintbooster ise sadece gaz tepkimesi diyelim ama o bile gerçekten etkili ama yakıtı artırır.

Benim size tavsiyem hem sprintbooster hem de dizel box ı bir arada kullanmanız bu şekilde tam olarak istediğiniz gibi performans artışını sağlar hemde yakıttan ekonomide sağlarsınız.

2. el ürüne gelicek olursak fiyatta ciddi avantajları varsa neden olmasın ama onuda kontrol ettirmek lazım çalışıp çalışmadığını.

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

recepakcay link' Alıntı:
Dizel box ve sprintbooster ikisi de araca takılan 2 ayrı aparattır. Dizel box  araca aynı yazılım gibi + beygir ve tork katar buda istendiği zaman sökülebilir ve başka bir dizel araçta kullanılabilir. Sprintbooster ise sadece gaz tepkimesi diyelim ama o bile gerçekten etkili ama yakıtı artırır.

Benim size tavsiyem hem sprintbooster hem de dizel box ı bir arada kullanmanız bu şekilde tam olarak istediğiniz gibi performans artışını sağlar hemde yakıttan ekonomide sağlarsınız.

2. el ürüne gelicek olursak fiyatta ciddi avantajları varsa neden olmasın ama onuda kontrol ettirmek lazım çalışıp çalışmadığını.

Recep bey ilginize tesekkur ederim.  Sprintbooster'ı kendimiz takabiliriz diye okumustum ama dizel boxi kendimiz takabiliyormuyuz onuda arastirmak lazim, satan bi yerede 2.el aldim takabilirmisiniz demek hos olmaz diye dusunuyorum.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emah82 link' Alıntı:
Recep bey ilginize tesekkur ederim.  Sprintbooster'ı kendimiz takabiliriz diye okumustum ama dizel boxi kendimiz takabiliyormuyuz onuda arastirmak lazim, satan bi yerede 2.el aldim takabilirmisiniz demek hos olmaz diye dusunuyorum.

Sprintbooster montajını forumdan Ulaş abi kendi başına yapmıştı. 5 dk.lık çok kolay bir işlemmiş.

Linkdeki konudan yardım alabilirsiniz.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=6789.0

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende istiyorum bundan, özellikle sollamalarda ve şehir içinde aralardan acil sıyrılma için faydası olur düşüncesindeyim.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Emah82 link' Alıntı:
Recep bey ilginize tesekkur ederim.  Sprintbooster'ı kendimiz takabiliriz diye okumustum ama dizel boxi kendimiz takabiliyormuyuz onuda arastirmak lazim, satan bi yerede 2.el aldim takabilirmisiniz demek hos olmaz diye dusunuyorum.

İsterseniz takabilirsiniz ancak içindeki yazılımın ne olduğunu bilmeniz lazım.

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak Çağrı link' Alıntı:
İsterseniz takabilirsiniz ancak içindeki yazılımın ne olduğunu bilmeniz lazım.

sprintbooster'ı da diesel box'ıda satın aldım, bugun kargoya verildi yarın elimde olur inşallah, içindeki yazılım bir önceki kasa astralara uyumlu yazılımmış, sprintbooster uyum sağlar ama diesel boxı bir bilene sor bence dedi satan arkadaşımız, diesel boxın yazılımı değişmesi gerekir mi?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Box ların yazılımının değişmesi olacağını sanmıyorum. Çünkü araçlara özel bir üretim. A marka aracın box ını alıp B marka araca uyarlayamazsınız. SB bile araca özel. Keşke Odak ile irtibata geçseydiniz.

Emah82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Box ların yazılımının değişmesi olacağını sanmıyorum. ևünkü araçlara özel bir üretim. A marka aracın box ını alıp B marka araca uyarlayamazsınız. SB bile araca özel. Keşke Odak ile irtibata geçseydiniz.

2 üründe BTGmaslak diye bir yerden alınmış, Arkadaş dün aksam BTGmaslağı aramış,  sprintbooster uyumlu fakat diesel boxın yazılımına bakmamız lazım gerekirse yazılım yükleriz demişler. inşalalh bi sıkıntı çıkmaz.