Sport Donanımlı Araçlara Ön Park Sensörü

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Sport donanımlı araçlara ön park sensörü takılır mı? Nasıl bir işlemdir acaba? Fiyatı nedir? Bilgisi olanlar paylaşırsa lütfen..

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport Donanımlı Araçlara Ön Park Sensörü

opel zaman zaman periyodik bakımlara hediye veriyor. bu da çoğunlukla park sensörü oluyor. bu şekilde değerlendirebilirsiniz

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn.--Neco--,
Opel'in hediye adı altında arka park sensörü uygulaması yaptığını bundan önceki aracımdan biliyorum. Ama şu ana kadar hediye sensörlerin hep arka sensör olduğunu ve geri vites ile beraber çalıştığını gördüm. Şu anda hediye edilen park sensörlerinin fiyatı da 200-250 TL civarında.

Ön tampona birkaç (4 adet) sensör yerleştirecekler delerek, sensörleri tampon rengine boyayacaklar, kablolama işlemi olacak ve aracın içindeki buton ile aktif edecekler ya da ilave bir buton koyacaklardır. Yapılmayacak bir işlem değil :)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Sn.--Neco--,
Opel'in hediye adı altında arka park sensörü uygulaması yaptığını bundan önceki aracımdan biliyorum. Ama şu ana kadar hediye sensörlerin hep arka sensör olduğunu ve geri vites ile beraber çalıştığını gördüm. Şu anda hediye edilen park sensörlerinin fiyatı da 200-250 TL civarında.

Ön tampona birkaç (4 adet) sensör yerleştirecekler delerek, sensörleri tampon rengine boyayacaklar, kablolama işlemi olacak ve aracın içindeki buton ile aktif edecekler ya da ilave bir buton koyacaklardır. Yapılmayacak bir işlem değil :)

sensörün ön/arka olmasında tek fark bağlantı noktası. arka sensörü geri vitese takıyorlar ön sensörü de konsoldaki butona bağlıyorlar. --neco-- da zaten halihazırda boşta duran ön park sensörü butonu var ilave bir buton koyma yerine onu kullanırlar diye düşünüyorum. dediğiniz gibi yapılmayacak ya da sıkıntı çıkartacak bir işlem değil.
şahsi fikrim para vererek ÖN park sensörü taktırmaya gerek yok ama hediye filan olursa değerlendirilebilir.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Park sensörünü bana bedava verseler taktırmam nedeni aracın orasını burasını söktürmem çizerler diye.bilirsiniz iyi usta parça arttırandır:)
Sn. Drwaverunner'in demek istediğide bu sanırım.  ::)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Ben park sensörüne karşı değilim yanlış anlaşılmasın. Bundan önceki aracıma hediye mayetinde arka park sensörü takmışlardı ve işçilik çok muntazamdı ve işime de yarıyordu.

Eğer ihtiyaç hissediliyorsa bence taktırılmalı ama dediğiniz gibi parça arttırmayacak usta bir ele teslim edilmeli.  victoryy