Sport Astra J'ye Cosmo far takılması

omercan_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABLAR FORUMA YENİ UYE OLDUM BENİM SORUNUM SU SPORT PAKET OLAN ARACIMA COSMO PAKETİN FARLARI TAKILIRIMI??
COSMO'DA YÜKSEKLİK AYARI YAPAN FARLAR SPORT'A TAKILDIGINDADA BU AYARLARI YAPARMI ŞİMDİDEN TEŞŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR

Admin: Lütfen büyük karakter kullanmayınız..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sport Astra J'ye Cosmo far takılması

sitemizde bu konu mevcut ara butonundan afl diye aratırsanız birçok kez bu konuyu tartıştık
şöyleki afl far sistemi yani cosmo far dediğiniz şey sporta takılabiliyor
Ancak maliyeti çok fazla ve tam işlev vermiyor
Maliyet olarak  2800 civarı falandı sanırım. Afl far sistemi viraj ve dönüşlerde hareketini şasi ve aracın hareket organlarından alıyor
bunu sporta maalesef uygulayamıyorsunuz yani sonradan takılan afl sağa sola dönmez sadece mercekli far olarak kullanabilirsiniz

omercan_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

maliyet çok fazla dediğiniz yani farların fiyatından mı bahsediyorsunuz ben farları buldum fakat alıp almama lonusunda kararsızım eğer farlar aşağı düşmeyecekse yükseklik ayarı yaptıgı için söylüyorum gündüz farlarıyla ledlerini kullanabileceksem alıcam saygılar..

Volk@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo link' Alıntı:
Demek istiyor ki sadece mercekli far taktirabilirsiniz.
Mercekli xenon unuz olur AFL fariniz olmaz.

Nasıl yanii ??? ben sport astrama + AFL taktırdım fakat böyle bu özelliklerinden yararlanamayacağım söylenmedi bayiiden bana, nasıl söylemezler böyle bişeyi walll taktırmazdım o zaman....

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Volk@n link' Alıntı:
[quote author=Merdo link=topic=1613.msg34624#msg34624 date=1306704419]

Nasıl yanii ??? ben sport astrama + AFL taktırdım fakat böyle bu özelliklerinden yararlanamayacağım söylenmedi bayiiden bana, nasıl söylemezler böyle bişeyi walll taktırmazdım o zaman....
[/quote]

Afl yi siz sanırım sipariş süresinde eklettiniz, eğer aracı alırken opsiyon olarak ekletiyorsanız fabrika çıkışı
cosmolardaki gibi aynı özellikleri oluyor
sadece sonradan olmuyor, sunroof gibi düşünün

Volk@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Volk@n link=topic=1613.msg34626#msg34626 date=1306705799]
[quote author=Merdo link=topic=1613.msg34624#msg34624 date=1306704419]

[/quote]

Afl yi siz sanırım sipariş süresinde eklettiniz, eğer aracı alırken opsiyon olarak ekletiyorsanız fabrika çıkışı
cosmolardaki gibi aynı özellikleri oluyor
sadece sonradan olmuyor, sunroof gibi düşünün
[/quote]

Ohh şükür, inme inecekti walla bana uyuyamazdım artık yarına kadar, içime su serptiniz tşk ederim  okkk

omercan_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merdo bey sizin bi bilginiz varmı soket girişleri falan uyuormu yani sadece farı alıp takacakmıyım bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim saygılar...4

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar benimde bu konuda bir sorum olacak. Sahibinden.com'da 2-3 adet ilana rastladım çıkma cosmo far takım olarak 650 700 gibi rakamlara bulunabiliyor. fakat bu farları taktığımızda performans alabilecekmiyiz ? ya da bu farlar orjinal değil de sonradan mercekliye dönüştürülmüş olabilirmi ? örnek link : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-orjinal-mercekli-ledli-far-50796166/detay/?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

magu76 link' Alıntı:
Arkadaşlar benimde bu konuda bir sorum olacak. Sahibinden.com'da 2-3 adet ilana rastladım çıkma cosmo far takım olarak 650 700 gibi rakamlara bulunabiliyor. fakat bu farları taktığımızda performans alabilecekmiyiz ? ya da bu farlar orjinal değil de sonradan mercekliye dönüştürülmüş olabilirmi ? örnek link : http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-opel-astra-j-orjinal-mercekli-ledli-far-50796166/detay/?
orjinal gibi duruyor zaten cosmodan çıkma demiş
cosmo çıkma balast ve xenon alıp uygularsanız bu farların sağa sola dönme işlevi dışında aydınlatma ve görsel olarak
uygun bence

duanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilginç gerçekten ilk kez görüyorum almış evine satış yapıyor çalıntımıdır nedir acaba?