Spor YAY Anketi

Hangi Spor yaydan memnun kaldınız

• Eibach

Oy: 22 56.4%
  • H&R

Oy: 7 17.9%
  • KW

Oy: 5 12.8%
  • Vogtland

Oy: 4 10.3%
  • Diğer :)

Oy: 1 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    39

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Spor YAY Anketi

MeRt link' Alıntı:
Arkadaşlar benimde bu konuda bir sorum olacak sizlere;  :)

Yakın zamanda bende yay taktırmayı düşünüyorum ama bazı çekincelerim var.  ::)
Mesela İstanbul'daki yaylı arkadaşlar hiç Harem-Sirkeci arabalı vapuruna binmeyi, inmeyi tecrübe etti mi?
ևok sık kullandığım bir güzergah olduğundan arabalı vapura binememek beni baya sıkıntıya sokar.  :(

Sn Mert hocam,

bende vogtland kullanıyorum,onde ilave olarak da ek var.Harem - Sirkeci hattına olmasada aynı gemilere Lapseki - Gelibolu,Canakkale - Eceabat arasında bindim.Herhangi bi sıkıntıya düsmedim,biraz capraz gecerseniz sorunsuz biner inersiniz iciniz rahat olsun ;)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

@ftertezzek link' Alıntı:
Mert bagaj dolu 2 çocuk eşim ve ben çok rahat binip inebiliyoruz. hafiften yan inip binmek kaydıyla. dik olarak inip binmelerde ön tamponun sürtebilirsin :)

Aynı şekilde yüksek balık sırtı kasislerden geçerken de yan geçmende fayda var.  dik geçersem esnemeden dolayı orta susturucu kısmını bazen sürtüyorum :)

lt818 link' Alıntı:
Sn Mert hocam,

bende vogtland kullanıyorum,onde ilave olarak da ek var.Harem - Sirkeci hattına olmasada aynı gemilere Lapseki - Gelibolu,Canakkale - Eceabat arasında bindim.Herhangi bi sıkıntıya düsmedim,biraz capraz gecerseniz sorunsuz biner inersiniz iciniz rahat olsun ;)

Bilgiler için çok teşekkür ederim.  :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Eski aracım Megane II Sedan'da eibach 3.5 cm kullanıyordum. Oldukça konforlu ve görüntü olarak şık bir yaydı. Satarken çıkarttım, şu an boş boş elimde duruyor  032questn

umutisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Eski aracım Megane II Sedan'da eibach 3.5 cm kullanıyordum. Oldukça konforlu ve görüntü olarak şık bir yaydı. Satarken çıkarttım, şu an boş boş elimde duruyor  032questn
yayları satmayı dusunuyor musunuz ?