Gakkoşlar Diyarından Selamlar

chesteren

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Merhabalar değerli Opel Ailesi,

1 Eylül 2020'de satın almış olduğum 2017 Opel Astra Sedan ile ben de bir Opel kullanıcısı oldum. Kullandığım ilk Opelim ve buraya üye olmak için biraz bekleyip tecrübe sahibi olmayı bekledim. Forum ortamlarını severim, çokça forum üyeliğim vardır ve bu platformlardaki kaynaşmayı, yardımlaşmayı ve bilgi bütünlüğünü önemserim.

Kendimden biraz bahsedeyim.. İnşaat mühendisiyim ve akademisyenim. Elazığlıyım, Elazığ'da ikamet etmekteyim. Yaş 31. Bu sahibi olduğum 6. arabam. Belirtmekte fayda var, otomobillere aşırı ilgiliyim, en net hobim kesinlikle otomobiller. Bu yüzden araç incelemeyi, teknik detay okumayı, inceleme videoları izlemeyi çok severim. Ayrıca her fırsatta her çeşit otomobili sürerim mutlaka kendim deneyimlemeye çalışırım. :)

En kısa zamanda kendi aracımla ilgili bilgi verecek bir başlık açacağım burada. Aynı zamanda sahibi olduğum arabalardan da küçük bi bahsedebilirim..

Forumda etkileşimin çokça olacağını umuyorum. Elimden geldiğince faydalı bilgiler paylaşacağımı da düşünüyorum. Elazığ'dan hepinize selam yolluyor, iyi forumlar diliyorum :giggle:

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

1 Eylül 2020'de satın almış olduğum 2017 Opel Astra Sedan ile ben de bir Opel kullanıcısı oldum. Kullandığım ilk Opelim ve buraya üye olmak için biraz bekleyip tecrübe sahibi olmayı bekledim. Forum ortamlarını severim, çokça forum üyeliğim vardır ve bu platformlardaki kaynaşmayı, yardımlaşmayı ve bilgi bütünlüğünü önemserim.

Kendimden biraz bahsedeyim.. İnşaat mühendisiyim ve akademisyenim. Elazığlıyım, Elazığ'da ikamet etmekteyim. Yaş 31. Bu sahibi olduğum 6. arabam. Belirtmekte fayda var, otomobillere aşırı ilgiliyim, en net hobim kesinlikle otomobiller. Bu yüzden araç incelemeyi, teknik detay okumayı, inceleme videoları izlemeyi çok severim. Ayrıca her fırsatta her çeşit otomobili sürerim mutlaka kendim deneyimlemeye çalışırım. :)

En kısa zamanda kendi aracımla ilgili bilgi verecek bir başlık açacağım burada. Aynı zamanda sahibi olduğum arabalardan da küçük bi bahsedebilirim..

Forumda etkileşimin çokça olacağını umuyorum. Elimden geldiğince faydalı bilgiler paylaşacağımı da düşünüyorum. Elazığ'dan hepinize selam yolluyor, iyi forumlar diliyorum :giggle:
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim, aramıza hoş geldiniz eminim aradığınız ortamı bulacaksınız. :)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Merhaba Alperen Bey, aramıza hoş geldiniz.. Forumumuzda zaman geçirmekten keyif almanız dileğimle... :)

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Alperen Bey. :)

Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Keyifle kullanmanızı dilerim. (y)

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Alperen hocam, öncelikle aracınızı güzel günlerde kazasız belasız kullanırsınız inş. Ben bazen forum ortamında veya sohbet ortamında her zaman söylerim "Arabalar her yaştan erkeklerin oyuncaklarıdır." Tekrardan aramıza hoşgeldiniz saygılar sevgiler selamlar...

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz aramıza aracınız hayırlı olsun saygılar

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Alperen Bey yeni aracını hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz

chesteren

Kayıtlı Kullanıcı
23-Elazığ
Siteyi ziyaret et
Alperen Bey yeni aracını hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz
Çok teşekkür ederim, aracımla ilgili açmış olduğum konu başlığına da beklerim :)

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz..