Sözünün Eri Bülent Uygun

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bülent Uygun her zaman olduğu gibi yine sözünü tuttu... 5 yerim 7 yerim 6 yemem 7 yerim 9 yerim 8 yemem diyen Uygun Anderlecht karşısında iki top yapamadan acemi hatalarla 5 gol yiyip döndü... maçın 7 veya 9 golle tamamlanması da süpriz olmazdı...

Demek ki neymiş, konuşurken ağzımızdan çıkan laflara dikkat edecekmişiz, demek ki neymiş ben oldum diye ortalıkta afra tafra yapıp kendimizi birşey sanmayacakmışız, demek ki neymiş haddimizi bilecekmişiz...

bu sene Sivas için zor geçecek...iki senelik başarılarını mumla arayacaklar...

Sivaslılar kusura bakmasın ama bu bülent takımın başında olduğu sürece, bu küçük dağları ben yarattım megolomanlığı devam ettiği sürece sivas antipati yaratmaya ve kaybetmeye devam edecek...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse ligimize laf atmasın. Bu lig takımları avrupada kupa da kaldırdı,çeyrek final de gördü, yarı final de. İşte bu Sivasspor, Bülent Uygun'unSivasspor'u. Gerçekten üzülüyorum Sivaslı arkadaşlar adına böyle bir nsanın kulüplerinin hem taktiğini hem de transferini yönettiği için.İşte size ligin bazılarına göre en iyi oynayan takımı Sivasspor. Bazı şeylero kadar ortada ki, birşeyleri buraya yansıtıp analiz etmeye bile gerek yok.
Yahu o 4. gol nasıl yenir? Nasıl bir komedidir o? 3 Sivaslı oyuncu arasına topuk pası, geriden gelen Anderlecht'linin topa vurması.Bunların hiçbiri futbolcuların suçu değil. Egosu kabarık, çakma halk kahramanı,kibir paratoneri, şovmen Bülent Uygun'dur tek suçlu, kendisinin de dediği gibi.Sen Barcelona'ya Milan'a ancak gezmeye gidersin Bülent Uygun.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir sivaslı olarak çok üzülüyorum.bu futbolcu ve teknik kadroyla ancak bu kadar oluyor.bülen hoca gidene kadar sivas sporu desteklemeyeceğime yemin ettim önceki sene bu hala geçerli.mecnun ve bülent artık gitsin

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bu sivas ligde böyle oynasın seneye bankasyaya gider

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bulent uygun elindeki hazır kadroyu dağıtarak nasıl olsa yeni gelenleri ben adam eder adapte ederim benim adım bulent uygun uydururum derse adamlar seni kitabına uydururlar açık söyluyorum bulent uygun antipatim yuzunden hiç uzulmedim galatasaray bile dandik tobol karşısında bu kadar kolay pozisyona giremedi adamlar antremanda bu kadar rahat gol atmamışlardır......

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sivas'ın bütçesi ne ki Şampiyonlar liginde mücadele edebilsin? Çok üzüldüm gerçketen. Ama adamlar kendi ağızlarıyla söylediler şehir ve iklim şartları yüzünden ne Türkiye'den ne de Avrupa'dan futbolcu alabiliyorlar. E olan futbolcularının bazılarını da sattılar.

Bu sene de ilk sıralara oynayabilirlerse asıl başarıları bu olacak. Umarım öyle de olur lige biraz renk gelsin. Umarım Bülent Hoca'da diğer yetenekli ama değer veilrmeyen Türk hocalar gibi unutlmaz, eskimez...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bület Uygun isminin Küçük Terim olarak değiştirilmesi için nüfus müdürlüğüne baş vursun.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih Terim üstüste 4 sene şampiyon oldu, üstüne uefa aldı, bir de fiorentina ve milanı çalıştırdı...adama kimsin sen desen bunları söylese ha tamam o zaman dersin...

Bülent uygun ne yaptı...gs ve fb nin olmadığı bir ligde, bazen de hakem desteğiyle, anadoludan şampiyon çıksın pohpohlaması altında, futbol namına birşey sergilemeden, sadece fizik mücadele ile bir sene 5. diğer sene de 2. oldu...

uygun kendisini birden tabiri caizse kral ilan etti. Ben biliri m ben yaparım ben onlar idare ederim havalarına girdi. Saçma sapan konuştu...sen kimsin de gs ile fb ile aşık atacak onlara yok 6 yemem 8 yemem diyeceksin? Adamın lafını ağzına tıkarlar....inşallah bu sene gs den 6 bjk den 8 yersin üstüne de fener 10 tane atar....

Bizim basınımız da adamı şişirdikçe şişirdi, şimdi el birliğiyle patlatırlar bülent balonunu...

Çakma Terim seni...yok biraz osieck biraz terim modeliymiş...

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ne yalan söyliyim ben 6-0 biter dedim 5 gol yediler
türkiyede'de aynı olay olur elvada sivas elvada şampiyonlar ligi

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Sivasgeçen seneki kadrosu da olsaydı bu sonucu alırdı bu dünden belliydi. Ama neden herkes hepbir ağızdan Bülent Uygun'a yükleniyor onu anlayabilmiş değilim. Adam yoktan takım var etti, bir yerlere getirdi öyle veya böyle. O futbolcuları başkasının eline verseniz yapabilir miydi bilmiyorum ama o başarıda Bülent'in payını kimse yadsıyamaz, yadsımamalı. Yoktan bir Sivasspor yarattı bu adam, o olmasaydı bu konuyu konuşuyor bile olmayacaktık. Şimdi sizce biraz övünmesi doğal değil mi? İstanbul takımlarına transfer olan her futbolcunun yaşadığı bir sendromdur "ne oldum delisi" olma denir dilimizde. Bülent de kendini biraz buna kaptırmış olabilir ama bu kadar da üstüne gidilecek bir şey değil bence.

Yiğidi öldürelim ama hakkını verelim...