Sorum herkese ama özellikle edtion sahiplerine ...

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 115 hb edıtıon aracım var bılındıgı uzere sis mevcut degıl alternatif olarak sinyalleri amerikan mod ( sinyaller sürekli yanicak sinyal verdigindede işigin ıcınde yanıp sonucek ) sekilde yapmak istiyorum ama arastırmama göre kimisi tampon sokuyor kimisi sökmüyor ve sinyal rengini beyaz ampülle degıstırmek mumkun mu calısma sistemi nasıl olucak tus falan uygulayan arkadas varsa bilgilendırırse aevınırım...

Not: konuyla alakalı baska bır konı goremedım aynı konu a ılmıssa yonlendırebılıraenız sevınırım..

şimdiden.  thnxx

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sorum herkese ama özellikle edtion sahiplerine ...

Aslında bu konuyu geçenlerde bende düşünmüştüm eğer sinyallerin kablosunun rengini bulabilirsek sigortadan o renk kabloya modül takılabilir böylece tampon sokulmeden bu is hallolur.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emir01 link' Alıntı:
Aslında bu konuyu geçenlerde bende düşünmüştüm eğer sinyallerin kablosunun rengini bulabilirsek sigortadan o renk kabloya modül takılabilir böylece tampon sokulmeden bu is hallolur.

Benmde kafamda bıkac secenek var ama tam bılemıyorum bı kac yerle gorustum hepsıde farklı soyleyınce konu acayım dedım belkı yaptıran vardır dıye

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

super bır fıkır. edıtıonlara sıs farı sonradan taktırmak cok malıyetlı zor bırsey . fakat sınyallerı beyaz yapıp sureklı yanar hale getırme fıkrı gayet mantıklı :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sinyalleri sis yapalım da sinyali napacaz?sis 40 yılda kullanılan bişe sinyal sürekli kullanılan bişe

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence sis farına hiç girmeyin bizde olmasına rağmen hiç yakmıyoruz. ama dağda bayırda gezerim yaylaya çıkarım derseniz taktırın. şehir içinde polis gördüğü yerde cezayı döşüyor...

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajlı kasada sisler alınarak takılabiliyor servis tanesine 220 TL gibi bir ücret demişti dışarıda 160TL civarında, yerleri hazır fakat tesisat ve anahtar sorunu var. GM kodu 13 367 140 (L) ve 13 367 141 (R). Belki biraz daha bekleyim OEM lerin çıkmasıyla daha ucuza alınabilir.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sürekli yanmıcak zaten parkları yaktıgımızda yanıcak herzaman uygulanması ıcın degıl goruntu amaclı bır uygulama olucak kendı acımdan sinyaller yıne faal konumda calısıcak sureklı yandıgında ıcınde yanıp sonucek uygulama acık oldugunda... sis farı ıcınde fıyat aldım 1000 tl + fiyat verdıler malesef o yuzden boyle bır alternatıf aradım kendımce

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

editionda uygulayan yokmu bu ıslemı ya :)

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben makyajlı kasada sis farı arıyorum uygun yada çıkma bulursam hemen yapacağım, şuan maliyeti 500 TL üzerinde. Yaparsam fotoğraflarım.