sonunda bir astra daha

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi millet diyecek sen nasıl ınsansın satın aldıgın arabayı almaya gıtmedın.gıdemedım ıste bır sure.ama bugun ıtıbarıyle aramıza bır astra classıc 3 cdti hb eassy daha katıldı. ve hemen bır soru sorayım eassytronıc kullananlara.sımdı yol bılgısayarında kullanım klavızında lastık basınc menusu var.ama benım arabada bu menu yok.lastık basınc arızayı sıfırlama tusu var park sensoru tusunun yanında.ama grafık bılgı ekranında ben ıstedıgım zaman basınc durumuna bakamıyormuyum.kullanım klavuzunda bu menu gorunuyor.ama bende sadece BC1, BC2 ve kronometre seceneklerı var. hemen gıdeyım kaldırayımmı opeli ayaga.yok yokonce bı bılenler soylesın hele.hee bırde yıllarca manuel kullanmıs bırısı olarak eassytronıc bana bıraz agır geldı sankı.bakalım alısalım ınsallah

kobay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klavuz genel

günaydın!
araban hayırlı olsun,kullanma klavuzu aldığımız otonun klavuzu değil genel. bendede olmayan donanımlar hak.bilgi var.

trankobuskas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler hasan bey
öncelikle arabanız hayırlı olsun.. ben de 2 hafta önce aynı araçtan teslim aldım.. benim menüde de lastik basınçlarını göstermiyor.. sanırsam sadece azalınca haber vericek..
yarın servise götürücem orada sorarım.. easytronic e biraz alışmamız gerekiyor sanırım.. vites geçişlerinde ayağınızı gazdan biraz çekerseniz daha sarsıntısız oluyor.. iyi günlerde kullanın

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler arkadaslar.ben ılk defa eassytronıc kullanıyorum ama cok yabancılık cekmedm.zaten otomatık modda kullanmıyorum desem yerıdır. sehır ıcınde de hız sabıtleyıcısı kullanıyorum.yakıtı sımdıden bence ıyı.kı dusecek bılıyorum.bıraz gurultulu calısıyor sankı.ılk zamanları oldugundanmıdır bılemıyorum ama sankı fazla hırlıyor :D eskı 2006 cdti ım daha sessızdı bence. lastık basıncı konusundada servıs yeterlıcevabı veremezse haber ver bana.hemen ındırıvereyımlastıklerı bakıyım haber verecekmı :D
arabaya bugun ılk aksesuarı da aldım.kıpada yarı halı yarı kaucuk tam aracın rengıyle uyumlu paspaslar vardı.cuk dıyede oturdu yerıne. kapı esıgı yaptırmayı dusunuyordum ama sagolsun orjınalden orda "astra" yazılı kapı ıcı esıgını koymuslar :) bır arkadasımda manuelını almıstı onda cıkmadı.sadece eassytronıce has bır durum sanırım.bırde cam cıta ısını kesın yaptırmalıyım.bence cok cırkın duruyor sıyaz plastıkler.sımdılık boyle bakalım.

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır soru

ya bırde bır mesajda gormustum ama konusunu bulamadım.arabnın kapısını acınca bır sure cızzzzzzz dıye bır ses gelıyor bu nedendı.kotu bısı degıldı bılıyorum ama merak ettım.arkadasın bırısı yıne farklı bır konuda bu sekılde bır muhabbet gectıgınde soylemıstı ama sımdı hatırlayamadım

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyaırlı olsun eski araban ne rengti şimdiki ne renk?