Sonunda Benimde Nazar Boncuğum Oldu!!!!!!!

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonunda Benimde Nazar Boncuğum Oldu!!!!!!!

aliceinchains link' Alıntı:
Öncelikle geçmiş olsun, çok üzücü bir durum. Şu adresi incelemenizi öneriyorum. http://www.forumboyakoruma.com/forumdisplay.php/25-Polisaj-Makinas%C4%B1-Kullan%C4%B1m%C4%B1-%C3%87izik-Giderme-Wet-Sanding Boya işine bulaşmadan kurtarabileceğinizi düşünüyorum. Hatta foruma üye olursanız oradaki arkadaşlardan da yardım isteyebilirsiniz, ellerinden geleni yaparlar. Tekrar geçmiş olsun.
İlginize teşekkürler siteyi incelemeye başladım.

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
Çok geçmiş olsunda ben çocuğa ne yaptığınızı merak ediyorum...
Çocuk henüz 3 yaşında bişey yapmadım. Ailesiyle görüşüyoruz onlarda üzgün ama üzülmeyle olmuyor herkes çocuğuna sahip çıkmalı.

Levent1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Boyayı bence en son düşün, gördüğüm kadarıyla güzel bi pasta ile kapanacak şekilde. çok kapanmayanlarada iyi bi ustaya rütüj attırırsın..

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astek34 link' Alıntı:
Öncelikle çok geçmiş olsun. Sizi çok iyi anlıyorum çünkü bir önceki arabamda aynı şeyleri ben de yaşadım. Arabayı yıkatıp gelmiştim ve evin otoparkına bıraktım.Biraz sonra geldiğimde bende gözlerime inanamadım aynen sizin beynimden vurulmuşa döndüm. Benimki de çocuk işiydi , ailesini şikayet ettik, polis çağırtıp tutanak tutturduk ki birşey olacağından değil ,sırf çocuğuna doğru düzgün eğitim ve terbiye versinki bir daha yapmasın ama kimin umurunda ,adam hala benim arabama olsa birşey demem diyor, çocuk da kabahat yüzde 1 se ailesinde yüzde 99

.Ben fotoyu görünce aynen sizin kadar üzüldüm ,geçmiş olsun. Arabayı babam arkadaşına götürdü ve pasta cila yaptırdı, boya attırmadık ve gayet de güzel oldu.Bir de benimkinde çocuk önden başlamış arabanın arkasına kadar dolanmıştı. Resmini çekmiştim bulursam buraya eklerim.
Sağolasınız.Size katılıyorum aileler çocuklara iyi eğitim vermiyor.Benim de çocuğum var ama bahçede oynarken kesinlikle arabaların yanına gitme diye tembihliyorum.Herkes bizim gibi duyarlı olsa hiç bir sorun yaşanmaz ama vurdum duymaz insan dolu hayat.Sadece sinir olup olduğumuz sinirle kalıyoruz...

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşımız ne güzel demiş -ևocuğumu tembihliyorum. diye olay zaten burda başlıyor çocuğu nasıl eğitirsen öyle gider benimde çocuğum var 2,5 yaşında kendi malımızdan çok başkasının malına zarar vermesin diye elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Zaten 3 yaşındaki çocugu gözünün önlerinden ayırmaları bile bence bir felaket o çocuk arabanın önünde değilde çıkmaya çalışan bi aracında arkasında olabilirdi. O çocuğun suçu yok sevgili ailesi bence biraz daha özen göstermeli. Ve bedelini ailesi çekmeli.  Bu gün sana yaptı yarın başkalarına yapacak. ևok büyük geçmiş olsun. 

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunu yapanın anasının 1 kocası olamaz.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erhan42 link' Alıntı:
Sağolasınız.Size katılıyorum aileler çocuklara iyi eğitim vermiyor.Benim de çocuğum var ama bahçede oynarken kesinlikle arabaların yanına gitme diye tembihliyorum.Herkes bizim gibi duyarlı olsa hiç bir sorun yaşanmaz ama vurdum duymaz insan dolu hayat.Sadece sinir olup olduğumuz sinirle kalıyoruz...

Bunu 3 yaşında olan bir çocukmu yaptı?  023hm. o zaman öldürmeyin  :) 3 yaşıda ise daha ne yaptığının farkında bile değildir. ama bana boya şart gibi geliyor.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

büyük geçmiş olsun , Allah başka keder vermesin.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, inanın çok üzüldüm. Daha önce GOLF'um varken benim de başıma gelnişti, bisikletli bir kız çocuğu çamurluğumu perişan etmişti. O an neler hissettiğimi kelimelerle ifade edemem ama şuan bunu en iyi siz anlarsınız....

Size sadece olay yeni olduğu için şuan anlayamayacağınız bir duyguda yardımcı olmak isterim: Yarın bu araç satılır gider ama çocuk veya ailesi için yapacağınız bir kötülük, söyleyeceğiniz bir kötü söz vicdanınıza yük olarak kalır. O yüzden zor olsa da unutmaya çalışın ve daha beter bir durumun kefareti olabileceğini düşünerek şükredin, bu anlamda olacakları bilebilseydiniz belki o çocuğa dua bile ederdiniz... Allah hepimizi beterinden korusun, tekrar geçmiş olsun...

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyatmaya gerek yok iyi bir detailing ustası hiç bir iz bırakmadan rötuş yapar zımparayla düzeltir pastayı atar sende mikroskopla çiziği ararsın yinede geçmiş olsun

wasiyet1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Benim aracında ön kaputa taş ile yada anahtarlık ile vurmuşlar memlekete gidince fotoğraflarını paylaşırım sinir olmamak elde değil.