sonunda astra classic III'ümüze kavuştuk :)

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 1 ay sabrettikten sonra sonunda aracımızı bugün teslim aldı bizimkiler :) ben okul sebebiyle başka şehirde olduğumdan malesef o ana şahitlik edemedim :( ama direk fotoğrafları yollattım kardeşime ve sizlerle paylaşmak istedim :) yakın bi zamanda gündüz resimlerini de ekliycem. mart sonunda da memlekete gidip bi 2 hafta civarı test etmeyi planlıyorum. bakalım mercedes'ten sonra bununla hangi güzel anıları yaşıycaz, almandan şaşmak yok :good:

dsc02605h.jpg

dsc02608p.jpg

dsc02595l.jpg

dsc02599k.jpg

Son düzenleme:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle binin bir kaç ay önce fiyat daha uygundu şu anki fiyat bana göre bu kasa için çok.

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
dizel otomatik fiyatına göre sınıfında 1 numara

çok teşekkürler ;)

aracı almadan önce gerçekten çok araştırdık. hem dizel hem otomatik seçenekleri içinde kalite/fiyat olarak en uygunu buydu ve tercihimizi bu yönde kullandık. memnun kalacağımızı düşünüyorum

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle binin bir kaç ay önce fiyat daha uygundu şu anki fiyat bana göre bu kasa için çok.

evet haklısınız şu an fiyatları arttırdılar, ancak sahibi tanıdık olduğundan olabildiğince indirim yaptırdık, o yüzden bize güzel bi fiyata geldi:rolleyes:

noyan141

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsınız:) eksik yanları var ama genel anlamda iyi bir araçtır... fiyat/kalite oranı ise oldukça yüksek

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıl sonu 38 li rakamlara alınıyordu kota dldurmak adına fiyatları çekmişlerdi