Sonax tan fiyat aldım sizce fiyat uygun mu ?

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sonax tan fiyat aldım sizce fiyat uygun mu ?

aynı işlemi 200 tlye z.burnu sonaxa yaptırmıştım yaklaşık bir ay oluyor.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracı aldıktan sonra servisten aradılar,koltuk koruma hediyeleri olduğunu sölediler.Ben yaptırmayı unuttum.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sizce çok gerekli bir uygulama mı?birde aracın içindeki yeni kokusu gider mi?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Djfree link' Alıntı:
ben aracı aldıktan sonra servisten aradılar,koltuk koruma hediyeleri olduğunu sölediler.Ben yaptırmayı unuttum.
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlara sormak istiyorum.Sizce çok gerekli bir uygulama mı?birde aracın içindeki yeni kokusu gider mi?
ben yaptırmıştım, araç yeni kokusu gitmiyor, özellikle kir tutmuyor, nemli bez ile silince kirler çabuk çıkıyor
bence hediye imiş zaten vakit kaybetmeden yaptırın..

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Djfree link=topic=1304.msg27929#msg27929 date=1303720059]
ben yaptırmıştım, araç yeni kokusu gitmiyor, özellikle kir tutmuyor, nemli bez ile silince kirler çabuk çıkıyor
bence hediye imiş zaten vakit kaybetmeden yaptırın..
[/quote]
teşşekkür ederim hakan bey.En yakın zamanda yaptırıyım.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben eski arabalarımın birine yaptırmıştım ama şimdi yaptırmam sevmiyorum filmi. filmin bittiği yerdeki çizgi kötü görünüyor bence ve filmi sökmek zorunda kalırsanız, filmli bölge ve olmayan bölge arasında renk farkı oluyor. son olarak kendin yapıştıramazsın bence el alışkanlığı isteyen bir iş.

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

yarın sabah kadıköyde natulis in orda bir sonax var bırakıyorum aracı

500 tl ye

cam filmi + boya temizleme / koruma / cila(premium) + motor temizleme/koruma + koltuk koruma

bu günden beri bir sürü sonax ziebart bayisi dolaştım her bayi farklı fiyat verdi kimi 1000 bile dedi aynı işlemlere sonrada sonax merkezi aradım bu nedir böle şeymi olur nasıl güvenecem ben dedim aracıma yapılan uygulamaları gözle görüp anlayamayacağım acaba bana yapıcaz deyipte yapmıyorlarmı diye sordum onlarda öyle birşeyden şüphe ederseniz ataşehirde sonax enstitü varmış orada experler aracı inceleyip yapılan uygulamayı rapor ediyorlarmış eksik uygulama varsa orada hemen telafi yapılıyormuş, bunun üzerine sonax kadıköyde karar kıldım yarın sabahtan uygulamayı yaptırmak üzere aracı teslim edicem..

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

kaput korumayı ben yaptırmadım ama boya koruma ve cila işi önemli diye düşünüyorum.

isterseniz benim yaptırdığım yerede bir gidin belki aynı fiyata yaparlar sizede natulis alışveriş merkezinin orada ziebart falan var o sırada kalıyor

premium cila falan yaptırdım ben motor koruma koltuk koruma cam filimi hepsinden memnun kaldım fiyatta gayet normaldi 5-6 tane sonax dolaştım en uygunuydu kadıköydeki.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

500  sayılan uygulamar dikkate alındığında süper  fiyat. sırf filme 350 400 isteyenler var üstelik  normal film güvenliksiz olanlarından

Madbora

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Ankara için 8 senedir tanıdığım aynı zamanda benim ve yakın müşterilerimin araçlarının hertürlü boya koruma cam filmi vs işlerini yapan Car-Era var Ankara da İskitlerde sahibi Emre Bey uzun yıllar otomotiv sektöründe çalışmış uzman birisi yardım isterseniz özel mesaj atarak yardımcı olabilirim