Sonax tan fiyat aldım sizce fiyat uygun mu ?

• Konuyu başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi
E

esadsari

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Sonax tan fiyat aldım sizce fiyat uygun mu ?

sn. merdo o bahsettiğiniz yerde yaptırdım zaten o cadde üzerinde tabela var sonax diye yazıyor.

motor koruma+ iç koruma + boya koruma + premium cila + cam filimi hepsi 500 tl hemde kredi kartına

ama motor korumayı tavsiye etmiyorum tahminim benim aküyü götüren sebep o ama tabi bilemiyorum yinede yaptırmaya gerekte yok diye düşünüyorum..

aracımı sabah 8.30 da teslim ettim 16.00 da işlemler bitmişti film uygulaması sonaxta standart kapılar sökülmüyormuş onu sordum özellikle.

cam filimi camların üst kısımında belli dahi olmuyor sanki renkli cam gibi gözüküyor tavsiye ederim ama fiyat olarak aynı fiyatı verirlermi bilemiyorum isterseniz bu hafta içi birlikte gidebiliriz bir arkadaşımın leonu içinde boya koruma vs düşünüyoruz belki aynı fiyata aynı uygulamaları yaptırabilirsiniz.

son olarak nerede yaptırırsanız yaptırın aracınızın başında olun derim ben..

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

teşekkür ederim..

aracı teslim almaya gittiğimde akü boşalmıştı araç çalışmadı şarj ettik 2-3 gün problemsiz geçti sonra tekrar aynı şeyi yapınca servise çektik aracı ve akü değişti suç kimin bilemiyorum ama aracı bırakana kadar hiç bir problem yoktu sonradan oldu..
o yüzden hiç bir yerde aracı yanlız bırakmamak lazım kesinlikle

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

yeldeğirmeninde oturuyorum ben.

muhtemelen far veya radyo falan çalıştırdılar

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

son yorum üzerinden epey zaman geçmiş ama yeni konu açmak istemedim. avcılar sonaxtan cam filmi+nano boya koruma için 500 tl fiyat aldım. cam filmi konusunda 5 yıl garanti verdiklerini söylediler. markasını sorduğumda, bilemiyoruz, sonax ne gönderiyorsa onu takıyoruz dediler. beraber gittiğim bir aradaşın bmw aracına film uygulattık ama açıkçası pek beğenmedim. bir kaç gün içinde lekeler kalkarmış. nano koruma konusunda da 1 yıl garanti veriyorlar. premium ile farkını sormadım..firmayı tercih eden arkadaşlar; fikirlerinize ihtiyacım var..

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapıyı sökmeden yapılan cam filmi kaliteli ve temiz oluyor mu peki?
serviste takılan cam filmi llumnar mı hepsinide en iyi marka hangisi birde?
okuduklarımdan anladığım boya ve koltuk koruma araba alınırken serviste yaptırılmalı?
istanbul için bu uygulamalardan memnun kaldığınız yerleri yazarmısını arkadaşlar?
inşallah almadan önce bunları bir öğrenelimde sonra niye yaptırmadık demiyelim.
birde serviste yapılan boya ve koltuk korumanın yaklaşık fiyatı ne tutuyor?

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

yeni arabaya cila yaptıranlara oldum olası hep gülmüşümdür...
çünkü yapılması gereken boya koruma...
aşınmış /rengi solmuş/ çizilmiş arabaya pasta ve cila yapılır :)