Solan siyah renk kapı kollarına çözüm!

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün malzeme almak üzere gittiğim satıcı da benzer şeyler söyledi. gövde rengine değiştirmek gibi bir amaç yoksa direk olarak mat siyah (akçalı) spreyi önerdi. bende bir kez direk siyah uygulamayı düşünüyorum. uzunca bir süre gideceği kanaatindeyim...

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Benimkininde kapı kolllarının üst kısımları ve tavandaki plastikler solmuş güneşten bu boyayı tüm boyacılarda bulmak mümkünmü yoksa online olarakta bulabilirmiyiz?

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sprey boya oldukça yaygın. hatta istenilen gövde rengini sprey olarak bile hazırlıyorlar...

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok hoş olmuş elinize sağlık .en kısa zamanda uygulamam lazım ..teşekkürler

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Benimkininde kapı kolllarının üst kısımları ve tavandaki plastikler solmuş güneşten bu boyayı tüm boyacılarda bulmak mümkünmü yoksa online olarakta bulabilirmiyiz?
neredeyse tüm hırdavatçılarda bulunuyor. renk çeşidi için internetten bakabilirsiniz.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
sprey boya oldukça yaygın. hatta istenilen gövde rengini sprey olarak bile hazırlıyorlar...
sonradan yaptırılan özel renk sprey boyalar orjinal boyalar kadar kalıcı olmuyor. ben birkaç kez diyoda yaptırdım. mutlaka altına astar atın dediler. atmadım :) 2-3 aya kalmadı pul pul döküldü :)

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mat siyahı sadece tinerle temizledikten sonra uyguladım. sonuç şu an gayet tatminkar. inşallah uzun sürer. fakat şimdide panjur, lip, ayna altları ve tavan çitaları ile arasındaki ton farkı rahatsız etmeye başladı. bi kutu daha lazım olacak sanırım...

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mat siyahı sadece tinerle temizledikten sonra uyguladım. sonuç şu an gayet tatminkar. inşallah uzun sürer. fakat şimdide panjur, lip, ayna altları ve tavan çitaları ile arasındaki ton farkı rahatsız etmeye başladı. bi kutu daha lazım olacak sanırım...
olur olur :D sanırım aynı bendeki olayı yaşıyorsunuz.bende sadece çamurluk üstü plastiklerle başlamıştım bu işe, sonrasında gözü tırmalayan lip, ardına buna tampon altı hava girişleri ve tampon çıtaları, ardına panjur daha sonrasında silecek ve kaput hava takviye plastiğide eklenip komple aracı çıkarttım.sanırım bir tür hastalık bu yaww!!!:D.fotolarınıda paylaşta bakalım sizin işçilik nasıl???