Sol ön kapıdan çarptı.

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba dostlar.
sola donuste arac suratli bir sekilde sol ön kapıdan carptı. benimde hatam var.bu benim ilk kazam..:( kapının sacı yırtıldı. kapı komple degisecek. cıkma kapı veya orjinal kapı mı kullanmalıyım?. kapı takıldıktan sonra renk uyumu nasıl olur? nasıl bir yol izlemeyeliyim bilmiyorum. Tecrubelerinizi deneyimlerinizi paylasıp yardımcı olursanız cok sevirim. Allah kimsenin basına kaza vermesin. Malıyla sınamasın. Gozum gibi bakıyordum. Ufacık bir dikkatsizlik cok seye mal oluyor. o yuzden trafik kurallarına uyalım.
:(

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çıkma kapı düşünebilirsiniz..ankarada ostimde bulabilirsiniz...aynı sizin aracın renginden bile denk getirtebilirsiniz...

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat sorun değilse çıkmayla filan uğraşmayın, orjinal kapı ile değişin. Renk kodundan aynı boyayı vuracaklar sorun olmaz. Yalnız yeni boya olacağı için biraz parlak kalacaktır bir süre o kadar.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta netten araştır cıkmacılar var aracın rengını soylersın aynı renk cıkma kapı bulursun. kapının bı fotosunu gorseydık belkı sadece saçı değişirse duzelebılır ?

hamzatov

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta netten araştır cıkmacılar var aracın rengını soylersın aynı renk cıkma kapı bulursun. kapının bı fotosunu gorseydık belkı sadece saçı değişirse duzelebılır ?

kapı sacı kurtarmaz. kapının hali cok kotu . netten hatasız bir kapı bulup dediğiniz gibi boya kodunu bulup yaptırmak lazım

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... içinizi ferah tutun, araştırın, güzel boya yapan yerler de var...