Sol arka taban kısmında su birikiyor

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Berkay önümüzdeki hafta Sarıyer'de Astra'cıların buluşması var..
O bir yapılsın ondan sonra ki haftalarda yapacağız bir organizasyon
Peş peşe olmasın diye düşündük

Sevgilerle

tesekkurler murat abi.acele etmemin sebebi babamın işleri haftaya yoğunlaşabilir.bendede ehliyet olmadığı için malum:D:D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdi bir kova su döktüm ön tarafa kontrol amaçlı
Hiç bir yerden su sızmıyor

Kurtulduk ya şu dertten
Öyle mutluyum kiii
Gözün aydın. Büyük sıkıntılar yaşadıktan sonra mutlu sona ulaşmak çok güzel bir duygu olmalı.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Savaş ağbi aynen öyle

İnan ki bu sıkıntıdan dolayı neredeyse arabadan soğumuştum...

Sağolsun ustam da çok uğraştı bunla
O da inat etti işi çözmek konusunda

Ağbi önerileriniz ve düşüncelerinizle de sizlerde yardımcı oldunuz
Tekrar Teşekkürler
Sevgilerle

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar geçmiş olsun bugün arabayı bi ameliyat edeceğiz fırsat olursa bakalım... Allahtan bizimki öyle birikinti değil ama nemlenme var...

serhat0040

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok şiddetli yağmur yağdığında sol arka taraf tabanda su birikiyor
Kafayı yemek üzereyim
Arıyoruz, tarıyoruz bulamıyoruz

Elektrikçime gittim şoför mahalinde bir elektirk işlemi yaptırmıştım acaba delindi mi falan diye.
Söktü baktı motor kısmında cama yakın olan slieceklerin alt taraflarındaki deliklerede baktı su döktü direk aşağıya akıyor
O da bu işe bir anlam veremedi

Acaba nereden su giriyor olabilir
Araç 2 senedir bende daha 3-4 aydır böyle bir şey yapıyor

Sağ ön ve sağ arka taraf tabanda hiç bir şey yok

Bilgisi olan varsa lütfen yardım

Sevgilerle
Sayın arkadaşlar yardımcı olan olmayan herkese şimdiden çok teşekkürler. 2000 model vectra 1.6 comfort aracıma yağmur yağdığı zaman şoför mahaline su giriyor( pedalların altı). Abartı su girmiyor. ancak Su girdiği zaman dörtlüler yanıyor yada durduk yere alarm çalıyor. Öğretmenim ve 3 aydır istanbuldayım. Bikaç ustaya götürdüm Hep para tuzağı Arabanın ön tarafı komple sökmeliyiz dediler. Güvenemedim. Bu arada yaklaşık 1 sene önce ön camı değiştirdim ve 2 sene öncede araca müzik tesisatı bağlattım. Ancak bu sorun yeni başgösterdi SAYGILARIMLA....

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın arkadaşlar yardımcı olan olmayan herkese şimdiden çok teşekkürler. 2000 model vectra 1.6 comfort aracıma yağmur yağdığı zaman şoför mahaline su giriyor( pedalların altı). Abartı su girmiyor. ancak Su girdiği zaman dörtlüler yanıyor yada durduk yere alarm çalıyor. Öğretmenim ve 3 aydır istanbuldayım. Bikaç ustaya götürdüm Hep para tuzağı Arabanın ön tarafı komple sökmeliyiz dediler. Güvenemedim. Bu arada yaklaşık 1 sene önce ön camı değiştirdim ve 2 sene öncede araca müzik tesisatı bağlattım. Ancak bu sorun yeni başgösterdi SAYGILARIMLA....

Ben sana direk sebebini söyleyeyim eski bir vectra kullanıcısı olarak aynı problemi yaşamıştım.Bendede müzik sistemi vardı.İçeriden giden kabloları ön tarafa aküye geçirmek için ön rezistansın oradan biryere yada konsolun oradan(konsol derken ön konsol değil sürücü tarafında ayağının sol tarafına kapıya doğru bir yerlerden.) ufak bir delik açıyorlar tabi sonrada silikonluyorlar ama benim silikon atmış bir süre sonra ordan su giriyordu.Baya uğraştıktan sonra buldum sivrizekalının birisinin yaptığı bu işten sonra xenondan tut elektrik aksamı arabanın herşey bir gidip bir geliyordu sonra lanet gitsin deyipte kendim halletmiştim gerçekten kimseye güvenilmiyor piyasa kasap dolu ustayım diye gezen.

Son düzenleme: