Şoför koltuğuna monteli kol dayama (kolçak)

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aşağıda resmi bulunan, şu peugeot bipper, doblo tarzı araçlarda bulunan sade , koltuğa monteli kolçaklardan nasıl temin edebiliriz. Bizim araçların koltuklarına monte edilebilir mi?

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    54.8 KB · Görüntüleme: 478

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istediğin her araca montelettirebilirsin oto döşeme işi yapan bi çok yerde mevcut en son sorduğumda da 70 liraya yaparız demişlerdi...

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istediğin her araca montelettirebilirsin oto döşeme işi yapan bi çok yerde mevcut en son sorduğumda da 70 liraya yaparız demişlerdi...

Ben de buradaki tüm döşemecileri dolaştım ancak yok. Ticari minibüsler için çok kaba süngerden imal edilmiş büyük hacimli çıplak kolçaklar var onlardan alıp döşemecide kaplatıyorsunuz.Fakat benim resmini koyduğum daha kibar bir şey.

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Bundan ben de istiyorum. İzmir'de uygun fiyata nerede yaptırabiliriz?

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunları ben bi ara arastırmıssım koltuğun icirne kaynak yapıyoryar iri cüsseli insanlar oturunca yada fazla yüklenince koltuğu eğiyor diye okumustum orjinal olmadıktan sonra çok randıman vereceğini sanmıyorum

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koltuga kaynak fılan yapılmıyor koltugun ıskeletıne ıkı parca kelepcelı montajlanıyor 90 derece yukarı asagı hareket edıyor hemde orta kısmı delmeye fılan gerek kalmıyor guzel bır uygulama tavsıye ederım..

suat003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda orjınal yoktu ama ben piyasadaki aksesuarcı arkadaşdan en uygununu bulmaya çalıtım.Olmuştur inş.:D:D
dsc0091q.jpg

dsc0054cx.jpg