Sizce Sıfır seat Leon 1.4 tsi FR Alınır mı??

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece leonun yenı kasası pıyasaya surulmedı ve ellerınde kalan leon FR ları satmak ıcın ılavelerıde hedıye olarak fıyatı 43900tl ye dusurulmus. bugun bıraz daha arastırdım cıvarımdakı ıllerde arac yok adanada sanırım var.
Test surusu yaptktan snra kararımı verıcem begenmezsem satılık ılanımıda kaldırcam begenırsemde bısekılde alıcam

Allah gonlunuze gore versin onemlı olan sızın hosunuza gıdıp gıtmemesı gerısı yalan ;)

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıtı diğer konuların gerisinde tutman ilerde çok pişman olmana neden olabilir hele ki tsi motordan bahsediyoruz tüp ile tamamen uyumsuz

Sizin o dediğini Fsi olmasın ;) 1.4 TSI 122 BG jetta ile aynı motora sahip şehir içi 6-8lt arası yakıyor buda trafiğe göre bence gayet normal.Ayrıca 1.4 TSİ motor aracı kullandıysanız yorum yapın lütfen.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizin o dediğini Fsi olmasın ;) 1.4 TSI 122 BG jetta ile aynı motora sahip şehir içi 6-8lt arası yakıyor buda trafiğe göre bence gayet normal.Ayrıca 1.4 TSİ motor aracı kullandıysanız yorum yapın lütfen.

Kime göre neye göre 6-8 lt yakıyor ama ? Ona bakılırsa benim corsa bende 5.0 lara kadar düşerken tüketim aynı araca sahip diğer arkadaş 12 lt yakmasindan şikayet ediyor yani buda motor aynı olsa bile kullanmadan kullanmaya bu değerlerin değişebilecegini gösteriyor o motorda agresif ve hızlı kullanan biri değil 6 lt 15 lt yakarsa öpüp başına koysun aracını

Ayriyetten tsi motorlu araç kullandım biliyorum

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kime göre neye göre 6-8 lt yakıyor ama ? Ona bakılırsa benim corsa bende 5.0 lara kadar düşerken tüketim aynı araca sahip diğer arkadaş 12 lt yakmasindan şikayet ediyor yani buda motor aynı olsa bile kullanmadan kullanmaya bu değerlerin değişebilecegini gösteriyor o motorda agresif ve hızlı kullanan biri değil 6 lt 15 lt yakarsa öpüp başına koysun aracını

Ayriyetten tsi motorlu araç kullandım biliyorum

Normal kullanımdan bahsediyorum 80-120 km hızla giderken gayet ekonomik yakıyor.Bu veriler zaten dipgaz yapan kişiler için geçerli değil ;) Bastığın zaman yakmıyan araba varsa bilelim yani.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normal kullanımdan bahsediyorum 80-120 km hızla giderken gayet ekonomik yakıyor.Bu veriler zaten dipgaz yapan kişiler için geçerli değil ;) Bastığın zaman yakmıyan araba varsa bilelim yani.

Hocam motor iyi olabilirde gözümüz alıştı artık fr görmeye yani ben dün mesela 3 tane beyaz fr gördüm ve hiçte aaaaa leon fr şuna bak demedim normal leondan farkı arkada küçük bi yazı ve farklı stop farları