sizce ne yapmalıyım??

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
merhaba arkadaşlar bugün aracımı ön takımlardan gelen lokurtular icin özel servise götürdüm usta aracı lifte alıp inceledi sesin amortisörlerden geldigini ve değişmesi gerektigini söyledi ama takılacak olan amortisörler orjinal değil yan sanayi ve usta patlamadıgı sürece sesin gelmeyecegine 4 yıl garanti verdi 2 adet amortisöre 300 tl istedi sizce ne yapmalıyım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sizce ne yapmalıyım??

Emrah64 link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bugün aracımı ön takımlardan gelen lokurtular icin özel servise götürdüm usta aracı lifte alıp inceledi sesin amortisörlerden geldigini ve değişmesi gerektigini söyledi ama takılacak olan amortisörler orjinal değil yan sanayi ve usta patlamadıgı sürece sesin gelmeyecegine 4 yıl garanti verdi 2 adet amortisöre 300 tl istedi sizce ne yapmalıyım
Bizim araclarin amortisörleri gurultulu calisiyor.
Orjinalide olsa bi sure sonra gene ses gelecek.
Ses amortisor takozundanda olabilir
Ustanin takacagi amortisorun markasida önemli monreo falan takabilirsiniz.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

BÜLENT link' Alıntı:
Bizim araclarin amortisörleri gurultulu calisiyor.
Orjinalide olsa bi sure sonra gene ses gelecek.
Ses amortisor takozundanda olabilir
Ustanin takacagi amortisorun markasida önemli monreo falan takabilirsiniz.
evet abi gurultulu calisiyor ama adam iddali benimde iştahimi kabartmadi degil hani.acaba kaliperlerden de gelebilirmi bu lokurtu adam bakti direkt amortisor dedi

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Emrah64 link' Alıntı:

Amortisör patlamadığı sürece garanti vermekte ne demek? Hocam asıl ona garanti vermeli satıcı :)

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

citroen araç kullandıktan sonra tüm amotisörler insana sessiz geliyor, ses çok rahatsız edici değilse değiştirmemek gerek.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Benim Astra varken Önden Anlamsız bir ses vardı kaliperleri yaptırdım yine geçmedi aldım iki tane amortisör iki tane z rot kolu taktırdım baktım keyfime aldığım amortisörler GM orjinal ve son çıkan amortisörlerdi sanırım GM nin son çıkan amortisörleri ses bakımından güncellenmiş yani iyileştirme yapılmış demişti aldığım yer taktırdım baktım keyfime her daim o sesi kafama takıcağıma değiştirdim geçtim bana 850 TL gibi birşeye mal olmuştu :D

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

gokhanbedir link' Alıntı:
citroen araç kullandıktan sonra tüm amotisörler insana sessiz geliyor, ses çok rahatsız edici değilse değiştirmemek gerek.
babamda da c4 var bu konuda kesinlikle haklısınız

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:
Benim Astra varken Önden Anlamsız bir ses vardı kaliperleri yaptırdım yine geçmedi aldım iki tane amortisör iki tane z rot kolu taktırdım baktım keyfime aldığım amortisörler GM orjinal ve son çıkan amortisörlerdi sanırım GM nin son çıkan amortisörleri ses bakımından güncellenmiş yani iyileştirme yapılmış demişti aldığım yer taktırdım baktım keyfime her daim o sesi kafama takıcağıma değiştirdim geçtim bana 850 TL gibi birşeye mal olmuştu :D
muratcım daha önce kaliper iyileştirmesi yaptırmadım önce kaliperlerden başlayayım diyorum eger ses kesilmezse senin yönteme başvuracagım aslında rahatsız edici bir düzeyde değil ama insan sorunlu olunca böyle oluyor:)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Emrah64 link' Alıntı:
muratcım daha önce kaliper iyileştirmesi yaptırmadım önce kaliperlerden başlayayım diyorum eger ses kesilmezse senin yönteme başvuracagım aslında rahatsız edici bir düzeyde değil ama insan sorunlu olunca böyle oluyor:)

Mükemmeliyetçilik Diyelim :D

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:
Mükemmeliyetçilik Diyelim :D
greatt