Sizce Ne Yapmalıyım ??

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sizce Ne Yapmalıyım ??

Sting link' Alıntı:
yok karter korumayı hediye olarak verecekler ona para vermeyeceğim paspaslarda da uygun fiyat isterlese onuda alacağım ama hele o gun bır gelsın bakarız
pas pası da hediye ettir burunlarından getir o bayinin gerekirse pas pas için kavga çıkar. :)

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eger ocagın 2. haftasına kadar kornasız gezersen ben sana şu meşhur minibüscülerin kornasından alırım mehmet onu taktırrız süper olur opel Gerçek de ne Gerçek miş bence hepsi yalan kaparoyu fazla vermeseydim ben biliyordum da yapacağı geçti artık

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sting link' Alıntı:
eger ocagın 2. haftasına kadar kornasız gezersen ben sana şu meşhur minibüscülerin kornasından alırım mehmet onu taktırrız süper olur opel Gerçek de ne Gerçek miş bence hepsi yalan kaparoyu fazla vermeseydim ben biliyordum da yapacağı geçti artık
Öyle birşey olursa haftasonu en kalabalık zamanda gidip bayide olay çıkartıp huzur bozacağım.Hiç huyum değildir barzo hareketler lakin tersim pistir görecekler.
Bir tanede akıllı çalışan yok satışta son kontrolde.Şaka bir yana inşallah bu iş hakkıma hayırlı sonuçlanır. :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aklıma geldı ya bızım bı arkadasta honda vardı bu arabaya polis diefonu koymus nısantasında yagmurda dolasıyoruz beyaz pantolonlu bi hatun gecti aldık diefonu kızım bu havada beyaz gıyılırmı dedık hatun bi afalladı gulmekten kırıldık yaa.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

senin kornayı neden takmıyorlar bunlar ya ben senin yerinde olsam onları korna gibi öttürürüm  031blaa 031blaa

ben 2 defa ortalığı karıştırdım aracın gelmemesınden dolayı birde en son bu hafta araç fiyatından dolayı adamlrda en son şu manyaga aracı verelimde kurtulalım demişlerdir

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
aklıma geldı ya bızım bı arkadasta honda vardı bu arabaya polis diefonu koymus nısantasında yagmurda dolasıyoruz beyaz pantolonlu bi hatun gecti aldık diefonu kızım bu havada beyaz gıyılırmı dedık hatun bi afalladı gulmekten kırıldık yaa.
abi sende neler varmışta haberimiz yokmuş. :)