sizce nasıl

ACTİONCAT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sizce nasıl

araçlarımızın yanları kapıların altlarında bıçak sırtı tabir edilen çizgiler olduğu için
bu plastikler bu uyumu bozacağı düşüncesindeyim ben.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelin sitesinde aksesuar bölümünde bir ara satışı vardı diye hatırlıyorum. önce yurt içindeki sitelere bakın derim ama bilindik büyük sitelerden alışveriş yapın. ben yurt içinde gittgidiyordan alışveriş yapıyorum zaten ebay ın türkiye kolu olduğu için sorunsuz. ebaydan ve amazondan da alışveriş yaptım onlarda da sorun çıkmaz. ancak her satıcı türkiyeye göndermiyor. ve yurt dışı alışverişlerde 75 euro (kargo ücreti dikkate alınmıyor sadece ürün ücreti) üzeri alışverişlere avrupa ülkelerinden  %18 abd den %20 gümrük ödüyorsunuz.

ACTİONCAT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
araçlarımızın yanları kapıların altlarında bıçak sırtı tabir edilen çizgiler olduğu için
bu plastikler bu uyumu bozacağı düşüncesindeyim ben.
evet haklısınız görsellik olarak hoş gözükmiycek ama koruma amaçlı iyi olur benim aracı park halindeyken yan taraftaki aracın sürücüsünün dikkatsizligi neticesinde nasibini almış  madd

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bauhaus'a bakma imkanınız varsa orada çok çeşitli şeffaf koruma bantları var. bir göz atın derim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hatcback araca cita cok cirkin duruyor.

ACTİONCAT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet haklısınız ama benim sag kapıyı görseniz yan taraftaki araç sahibi çok ugraşmış galiba kaporta içe çökmüş boyada hasar var  walll

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu konuda tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre karar verin, araç kullandığınız şehir, park yeriniz var mı yok mu? sokağa mı koyuyorsunuz, sokak dar mı geniş mi çok çocuk var mı yok mu? Aksesuar için düşünüyorsanız bence kesinlikle güzel durmuyor ama ihtiyacınız varsa bir saniye durmayın derim. bende bu çıtalardan olsaydı aracımın  10.günümde alışveriş merkezi otoparkında yan tarafıma park etmeye çalışan bayan sürücünün hazırladığı süprizden daha az hasarla kurtulmuş olacaktım.

֖zet: İhtiyaçsa evet, aksesuar ise asla...

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alper link' Alıntı:
evet haklısınız ama benim sag kapıyı görseniz yan taraftaki araç sahibi çok ugraşmış galiba kaporta içe çökmüş boyada hasar var  walll

Benim de aracın sağ tarafı, boya da hasarım var sanıyordum ama en ince pasta cila ile üstesinden geldim ama çok az dahi olsa bir çöküklük kaldı, türkiyede nerede gördüm bilmiyorum ama 220tl gibi bir fiyat hatırlıyorum.