sizce bu araç türkiye şartlarında 100.000km yapar mı?

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cin malı o motosikletleri gördük sanayiler motordan gecilmiyor hepsi döküldü kaldı 2-3 senede hurdaya döndüler bence taksilerde o hale gelebilir

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto fuarında ön konsolunun döküldüğünü gören yok heralde ekmek ufağı gibi dökülüyor

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence chery o kadarda kötü değil. olsa nolur. o paraya 3 yıl garanti. bence gerçekten güzel. bugün birçok firma 2 yıldan fazla garanti vermiyor araçlarına. kalite olarak kesinlikle kullanıcı yorumu almak gerek. sonuçta şunu unutmayalım chery gerçekten büyük bir firma çinde. gelecek yıllarda bazı firmalara araç bile üretçek diye biliyorum. görmüştüm birkaç yerde. başka firmalarla anlaşmalar yaptı ama firma ismini tam hatırlayamıycam. bakarım nette şimdi. keşke kullanan olsada yorum yazsa

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu linki buldum şimdi. işin açığı bende çok şaşırdım. adamlar hangi markalara üretimler yapıyor. bir bakın isterseniz arkadaşlar;
http://www.tumgazeteler.com/?a=1708072

birde alttaki linkteki yazılanların son kısmına bir bakın. chrysler,, chery nin bazı modellerini dodge adıyla satçakmış.

Son düzenleme:
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
yahu okadar çok gördümki bu gün bu arabayı feleğim şaştı renk renk ya heryerdeler valla :S

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda nerdeyse hiç görmedim. sadece birkaç kere. nette kullanıcı yorumları aradım ama bulamadım

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar dünyaca ünlü üretim konusunda.ancak çoğumuzun da bildiği gibi güven vermiyor.motosikletlerdeki hüzüne de benzeyebilir,belki de bakarsın iyi çıkar.biraz sabredip görmek lazım,kullanıcılara da sormak lazım...sanıyorum ki bence bilindik çin felsefesi devam etcek.

V.M.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar olimpiyatlarda patlattıklarıı havai fişeklerde bile hile yapmışlar kimbilir bu cherylerde ne hileler vardır.:D airbagler boştur kesin :D :D
katılıyorum. ucuz olsun diye çin malı araba almak kadar saçma bişey yok. canını emanet ediyorsun sonuçta.
not: tuzla tersanesinde denenen ve işçilere mezar olan filika da çin yapımı çıkmış ve gerekli standartlara uymadığı ne yazık ki sonradan da olsa anlaşılmıştır.