Siz değerli üyelerin düşünceleri kararımda büyük rol oynayacak.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siz değerli üyelerin düşünceleri kararımda büyük rol oynayacak.

yani demem o ki gidip bayiye edition için konuşabilirsiniz kafanız rahat binersiniz.Uzun vade düşünüyorsanız.. Benim eski aracımdan sonra bu araçta hissettiğim en önemli eksiklik sadece ama sadece deri direksiyon:D onu da ilerleyen zamanda bir kaplama yaparız biraz eskisin..

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

motor numarasından muhakkak kontrolünü sağlayın. fakat dikkat edin size verilen motor numarası ile bu aracın motor numarası aynı mı ? ilan sahibi arkadaşımı meclisin dışına alarak biraz bilgi vereyim.

1_ aracı ilana verir ve aranmayı bekler
2_ plakadan bir hasar kaydı çıkmaz ve motor numarasını istersini
3_ aynı aracın benzeri farklı bir arabanın motor numarasını size gönderir.

peki bunu nasıl yapar ? yine belirli sitelerde alıcıymış gibi insanlardan motor numaralarını ister ve bir yere yazar. o numarayı kendi arabasıymış gibi size verir. siz sorgulattığınızda bir hasar kaydı görülmez. bunun sevinciyle aracın başına gittiğinizde buna bakmazsınız bile

4_ alım satım yapılır, bir süre sonra motor numarası dikkatleri çeker.
5_ sonra satıcıyı bulmaya çalış, bulduğunda paranı kurtarmaya çalış.

not : arkadaşımın babası bir araba alırken bu olayı yaşadı. tabi kendisi kom da amir olduğu için adamı bulup parasını geri alıp , aldığı aracı aldığı adama satması 3 gününü almadı. bunlarla karşılaşmamak için buna dikkat ediniz.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
motor numarasından muhakkak kontrolünü sağlayın. fakat dikkat edin size verilen motor numarası ile bu aracın motor numarası aynı mı ? ilan sahibi arkadaşımı meclisin dışına alarak biraz bilgi vereyim.

1_ aracı ilana verir ve aranmayı bekler
2_ plakadan bir hasar kaydı çıkmaz ve motor numarasını istersini
3_ aynı aracın benzeri farklı bir arabanın motor numarasını size gönderir.

peki bunu nasıl yapar ? yine belirli sitelerde alıcıymış gibi insanlardan motor numaralarını ister ve bir yere yazar. o numarayı kendi arabasıymış gibi size verir. siz sorgulattığınızda bir hasar kaydı görülmez. bunun sevinciyle aracın başına gittiğinizde buna bakmazsınız bile

4_ alım satım yapılır, bir süre sonra motor numarası dikkatleri çeker.
5_ sonra satıcıyı bulmaya çalış, bulduğunda paranı kurtarmaya çalış.

not : arkadaşımın babası bir araba alırken bu olayı yaşadı. tabi kendisi kom da amir olduğu için adamı bulup parasını geri alıp , aldığı aracı aldığı adama satması 3 gününü almadı. bunlarla karşılaşmamak için buna dikkat ediniz.

çok alakasız olacak ama siz 87 doğumlu ve de trabzonlu musunuz?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aklınızda olsun eğer yandan darbe aldıysa ve 2 kapının ortasından hasar aldıysa almayın.Arabanın en önemli yerlerinden biridir ve zaten taşıyıcı çitalarda onun olduğu bölgede.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
çok alakasız olacak ama siz 87 doğumlu ve de trabzonlu musunuz?

87 doğumluyum fakat memleket afyonkarahisar. sonunda memleketi tutturamadık.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
87 doğumluyum fakat memleket afyonkarahisar. sonunda memleketi tutturamadık.

yansımada 8761 olarak gördüm de ben 61 im atkı ile uyumsuz geldi ondan sordum :D

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

berathasbex link' Alıntı:
Kayitlarimiza gore ***6870 Sasino lu aracin 2 adet hasari mevcuttur. HSR1:27/11/2013, Park Halinde Carpma, 1143.63TL HSR2:20/11/2012, Park Halinde Carpma, 2939TL

Bu hasarlar var aracta park halindeyken ikisi de. :/

Belirttiğiniz üzere detaylı tramer sorgulamalarında bu iki hasarın dışında birşey gözükmüyor (ağır hasar kaydı ve kendi trafik poliçesi üzerinden açılmış bir dosya gibi) Motor veya şase numarasını araç sahibinden isteyin yetkili servisten belki hasar kaydına ulaşabilirsiniz ayrıca servis geçmişini sorgulamakta da fayda var.Ayrıca fiyatı göz önüne alındığında fiyatı makul gibi gözüküyor.Araç sahibinden Motor no veya şase temin edebilirseniz bana pm den gönderin ben size doğruluğunu teyit ederim :)

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Tamkan link' Alıntı:
Belirttiğiniz üzere detaylı tramer sorgulamalarında bu iki hasarın dışında birşey gözükmüyor (ağır hasar kaydı ve kendi trafik poliçesi üzerinden açılmış bir dosya gibi) Motor veya şase numarasını araç sahibinden isteyin yetkili servisten belki hasar kaydına ulaşabilirsiniz ayrıca servis geçmişini sorgulamakta da fayda var.Ayrıca fiyatı göz önüne alındığında fiyatı makul gibi gözüküyor.Araç sahibinden Motor no veya şase temin edebilirseniz bana pm den gönderin ben size doğruluğunu teyit ederim :)

Bu Özellikler ve Bu Fiyat...

Düşündürücü ?

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Bu Özellikler ve Bu Fiyat...

Düşündürücü ?

Evet fiyatı gayet güzel çıkan hasar rakkamıda bu araç için birşey değil şayet bunun dışında birşeyi yoksa kaçırılmaz diye düşünüyorum.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

40-41 cıvarına alabılırsen uygun...  ama sıfır arastırayım ıstıyorsan bence aydın ve ızmırı sorgula .. en uygununu onlar verıyorlar genel olarak.. hemen hemen yakın paraları verıp acaba bugun  ne cıkacak endısesı yasamaktansa sıfır almak daha mantıklı.. en ust olmaz sport olur enjoy olur..