Siyahı hiç istemezdim beyaz

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

Bende Mahogany Kahverengi taraftariyim  greatt

Fakat Neptun Mavi'de Sedan'da guzel duruyor.

HB alacak olsam kesinlikle sunrooflu ve 18" jant opsiyonuyla Kirmizi alirdim. Baska renge bakmazdim

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Benim astra için favori rengim, beyazın yanında bu rengi görseydim kesin beyazdan vazgeçerdim.

jhdb.jpg

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

madmax50 link' Alıntı:
Benim astra için favori rengim, beyazın yanında bu rengi görseydim kesin beyazdan vazgeçerdim.

jhdb.jpg
gecen gün trafikte gordum bu rengi gercekten cok guzel astralarmizda cirkin renk yok zaten astra olduktan sonra hepsi guzel

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracın rengini beğendiğiniz için teşekkür ederima ama umarım sizin gibi beğenenlerin sayısı artmaz ve bu renk trafikte çoğalmaz kahka536. Yanılıyorsunuz bu renk güzel değil arkadaşlar almayın general_Shame_on_you.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Benim aracın rengini beğendiğiniz için teşekkür ederima ama umarım sizin gibi beğenenlerin sayısı artmaz ve bu renk trafikte çoğalmaz kahka536. Yanılıyorsunuz bu renk güzel değil arkadaşlar almayın general_Shame_on_you.
bizim karşı apartmanda bir komşunun bu renkten var.sedanı benden gördü arabaya binerken yakaladı konuştuk baktım 2 hafta sonra still cosmo almış :D.ben beğeniyorum güzel renk.tek sıkıntısı hıyarın biri adamın kapı ve çamurluğa çarpmış.serviste gerekli işlem yapılmış ama bariz renk farkı oluyor kaza durumunda.fabrika rengini tutturmak biraz sıkıntılı.tabi Allah kimseyi bu duruma düşürmesin..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bizim karşı apartmanda bir komşunun bu renkten var.sedanı benden gördü arabaya binerken yakaladı konuştuk baktım 2 hafta sonra still cosmo almış :D.ben beğeniyorum güzel renk.tek sıkıntısı hıyarın biri adamın kapı ve çamurluğa çarpmış.serviste gerekli işlem yapılmış ama bariz renk farkı oluyor kaza durumunda.fabrika rengini tutturmak biraz sıkıntılı.tabi Allah kimseyi bu duruma düşürmesin..
İnşallah boyatmak gerektirecek bir durum yaşamayız hepimiz.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Amin. Allah korusun. Benim ve sizin aracın rengini kesinlikle tutturamazlar :(
[size=10pt]"Benim ve sizin aracın rengini kesinlikle tutturamazlar"[/size] Sağol ya ağzından bal akıyor, iyi moral oldu  kahka536

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

harunhoca link' Alıntı:
[size=10pt]"Benim ve sizin aracın rengini kesinlikle tutturamazlar"[/size] Sağol ya ağzından bal akıyor, iyi moral oldu  kahka536
kahka536 :D Hocam dost acı söyler :D