Siyahı hiç istemezdim beyaz

ASTRA611

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Siyahı hiç istemezdim beyaz

Eylül 2013'te Astra Sedan 1.3 Sport aracımı bayiden alırken siyah ve beyaz arasında karar veremedim. Siyah şahane duruyordu ışıkların altında. Ancak araba konusunda bayağı pimpirikli olduğumdan çizikleri görünce yüreğime iner korkusuyla beyaz almıştım. Şimdi iyiki beyaz almışım diyorum.Kiri ve çiziği göstermiyor, olduğundan daha büyük görünüyor ; hatta bazıları insignia'yla karıştırıyor. Kazasız belasız günler diliyorum... thnxx

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

greatt greatt
ASTRA61 link' Alıntı:
Eylül 2013'te Astra Sedan 1.3 Sport aracımı bayiden alırken siyah ve beyaz arasında karar veremedim. Siyah şahane duruyordu ışıkların altında. Ancak araba konusunda bayağı pimpirikli olduğumdan çizikleri görünce yüreğime iner korkusuyla beyaz almıştım. Şimdi iyiki beyaz almışım diyorum.Kiri ve çiziği göstermiyor, olduğundan daha büyük görünüyor ; hatta bazıları insignia'yla karıştırıyor. Kazasız belasız günler diliyorum... thnxx

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben beyaz için 4 bayii ile görüştüm.4 ünde de yoktu.en son gemide bi tane bulduk direk aldım

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siyah hazırdı, beyaz almak için bir ay gemi yolu gözlemiştim :) arkadaşların dediği gibi...siyah temizken çok havalı ancak beyaz o kadar bakım gerektirmiyor. siyah araban varsa, kapalı garaj + haftada bir yıkama şart maalesef. Ama moral bozacak bir şey yok. Kötü astra yoktur. daha iyi astra vardır :) Kazasız sorunsuz kullanın!

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende beyaz ve siyah arasında kalmıştım ama beyaz candır :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Mahogany güzel ama bakımı gerçekten sıkıntı. Yıkatıyorum evin önüne gelene kadar tozlanıyor. Ertesi gün üzerinde bir toz tabakası. Üstüne su tutsam su izlerinden hiç yıkanmamış gibi duruyor. Beyaz iyidir iyi :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Babama zamanında 2009 ylında corsa yı sıyah aldırmak ıcın elli takla atmsıtım ama gordumkı sıyah olunca yıkamacıyla akraba oluyorsun kendımede beyaz aldım peder bey her muhabbet acılınca kulaklarımı çınlatır sağolsun :D :D Yani tabıkı beyaz dancee dancee

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz kiri ve çiziği göstermeme konusunda oldukça tutarlı bir renk ve çoğu insanın bu iki nedenden dolayı beyazı tercih etmesini anlıyorum. Ancak anlayamadığım, forum sitelerine yazacak kadar araçlarını seven ve her türlü atraksiyonu, kişiselleştirmeyi, modifiyeyi yapmak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan böyle bir topluluğun beyaz tercihini anlamıyorum. Tamam bir araç şirket aracı ise eyvallah, metalik olmayan bir beyaz renk ideal. Ancak ben beyaz renk herhangi bir araç gördüğümde her nedense o aracın şirket aracı olduğunu ve muhtemelen jantlarının kapaklı olduğunu istemsiz olarak düşünüyorum. Beyaz rengi tercih eden arkadaşlar lütfen alınmasın, ancak astranın oldujkça güzel renk kataloğu var, teknik gri güzel mesela ve adını bilmediğim diğer renkler. Siyah ve mahogany kahverengi konusunda çok haklısınız, çok güzel görünüyor ancak en küçük tozu veya su lekesini bile gösteriyor. Bu nedenle tercihim beyaz, siyah veya koyu renk olmadı, eğer toz toprak ve kiri göstermemek ise amaç açık renkli araçlar elbette tercih edilmeli, ancak yine bence bu beyaz olmamalı. O kadar çok beyaz araç ve astra varki trafikte  madd