sistem yenileyeceğim yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.

desibelhunter_corsa_c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar elimdeki sistem artık yeterli gelmiyor zaten acemilik ve hevesle alnmış çok dandik bi sistem gümbür gümbür bi ses istiyorum bunun içinde yenilemeye gidiyorum

bir arkadaşımda
sierra spr15 woofer
sierra 1200d mono amfi var ikisini 700 tlye bırakıyor sizce fiyatlar nasıl

sierra spr15 eski bi model biliyorum ama 1500w rms olması cazip geldi

1200d amfi 1 ohmda 1500w rms değer veriyor tam besleme yaparmı uyumlu mudur verim alabilir miyim.

sierra hiç dinlemedim spl15 in tonu nasıldır mesela kicker çok güçlü ama gürültü zangır zangır sallıyor hoşuma giden bu değil benim tonlu güzel ses almak istiyorum kulanan dinleyen arkadaşlar varsa tecrübenizi paylaşırsanız sevinirim. spl15 yerine önereceğiniz subwoofer varsa önerilere de açığım ama dediğim gibi sağlam güçlü bişey olacak.
mid takımı olarak elimde sierra var pioneer ts6965 v2 oval hoperlörlerim var bunları kullanacağım iki takım daha jbl gto 6508c mid takımı almak istiyorum jameson sterio amfim var ama muhtemelen kullanmam onu iki tane de bu mid ve oval hoperlörleri beslemek için kaliteli sterio amfi alacağım (bu kadar mid alma isteğimin sebebi sürekli gümbür gümbür müzikler dinlemiyorum sonuçta angaralıyız oyun havasından tutun her türlü müziği dinliyorum bu yüzden de temiz sesi de çok kaliteli almak istiyorum gereksiz mi yanlış mı düşünüyorum tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istedim.)

sterio amfi önerileriniz ve mono amfi ve subwoofer için fikirlerinizi bekliyorum....