Sis Farlarına Krom Kaş Uygulaması

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sis Farlarına Krom Kaş Uygulaması

recepakcay link' Alıntı:
Çok güzel olmuş benim araç gümüş gri acaba nasıl durur.

Valla bence olur hatta çok güzel olur, ama aklınızda süphe kalmasın gidin, tanışın illa birşeyler satmaya çalışan insanlar değiller en azından bir çaylarını içersiniz.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeri nerde bu titiz nikelajın

mektirici1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ofer bey,

aracın sis farlarına yaptırmış olduğunuz krom çerçeve harika duruyor ancak bir sorum olacak benim aracım 2010 madel ilk çıkan j kasalardan
aynı malzeme benim arabama da uyar mı ? çünkü ilk çıkan epp larda sis farı yok sadece sinyal olarak kullanıyorum.

tşk

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mektirici link' Alıntı:
ofer bey,

aracın sis farlarına yaptırmış olduğunuz krom çerçeve harika duruyor ancak bir sorum olacak benim aracım 2010 madel ilk çıkan j kasalardan
aynı malzeme benim arabama da uyar mı ? çünkü ilk çıkan epp larda sis farı yok sadece sinyal olarak kullanıyorum.

tşk

beğendiğinize sevindim, sadece sinyal de olsa sizin aracınıza da olacaktır çünkü yapısal olarak bir farklılık yok sadece sis farı olması gereken yer boş, dıştan tamamen aynılar.

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunu ben de merak ediyordum açıkçası nasıl durur diye acaba biraz daha ince olsaydı daha mı güzel olurdu paylaşım için thnxx

cagri84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ofer kardeşim iyi günlerde kullan güzel olmuş ama biraz daha ince olsaymış daha estetik olabilirmiş kanaatindeyim yinede araca hava katmış. Sana sormak ve danışmak istediğim bir kaç şey var. Benim aracımda edition daha alalı 20 gün oldu. Mesajında belirttiğin araç ici led aydınlatmayı bende yaptırmak istiyorum bunları forumda konu olarak açtıysan linkini verebilirmisin ben arattım bulamadım birde nerede yaptırdın ne kadara mal oldu orjinal renk yakalanabildimi farklılık varmi bunları öğrenmek istiyorum :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Edition orjinal sinyal farında sis lambası olmadığı için sis yerlerinde camın içinde krom çıtaya benzer bir kaş var zaten ben bu yüzden gerek duymadım ama farlar değiştirilince ihtiyaç  oluyor güle güle kullanın.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Baya Bi Zaman Olmuş...

Acaba Arkadaşlardan Makyajsız Bu Uygulamadan Yaptıran Oldum Sis farım krom çerçevesi...

ve Sizce Nasıl olmuş yaptırmaya değermi acaba ???

Nedir Görüşleriniz...

Yaptıran varsa eğer önden çekilmiş bi karade iki kromuda görebilceğimiz resim eklerse sevinirim :D

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajsız için deneyen vardı konusuda var kişisel olarak ben hiç beğenmedim makyajsıza tavsiye etmem.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:
Baya Bi Zaman Olmuş...

Acaba Arkadaşlardan Makyajsız Bu Uygulamadan Yaptıran Oldum Sis farım krom çerçevesi...

ve Sizce Nasıl olmuş yaptırmaya değermi acaba ???

Nedir Görüşleriniz...

Yaptıran varsa eğer önden çekilmiş bi karade iki kromuda görebilceğimiz resim eklerse sevinirim :D
murat fazla cabalama kardeşim bu uygulamayı kafadan silelim biz:)zaten hoş olsaydı formda toplu alım icin konu acılırdı:)