Sinyal ve Park sensör sesleri

Naj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar..

2 gün önce aracıma necvox dva-9833hd taktırdım.. Sinyal ve sensörlerin sesi değişti.. Sinyal pek önemli değil ama eskiden ön ve arka sensörlerin sesi farklıydı şimdi aynı oldu.. Dar biyere girerken hangisi ötüyo anlayamıyorum böyle bi durumla karşılaşan oldu mu? Ayrıca televizyondan da sinyal alamıyorum.. Scan dediğimde bi süre kanal arıyo ve no signal uyarısı alıyorum.. Oturduğum şehirde servis yok her arızada Samsun'a gidip geliyorum bi süre gidemeyeceğim için yardım bekliyorum teşekkürler..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Sinyal ve Park sensör sesleri

Naj link' Alıntı:
Selamlar..

2 gün önce aracıma necvox dva-9833hd taktırdım.. Sinyal ve sensörlerin sesi değişti.. Sinyal pek önemli değil ama eskiden ön ve arka sensörlerin sesi farklıydı şimdi aynı oldu.. Dar biyere girerken hangisi ötüyo anlayamıyorum böyle bi durumla karşılaşan oldu mu? Ayrıca televizyondan da sinyal alamıyorum.. Scan dediğimde bi süre kanal arıyo ve no signal uyarısı alıyorum.. Oturduğum şehirde servis yok her arızada Samsun'a gidip geliyorum bi süre gidemeyeceğim için yardım bekliyorum teşekkürler..
sensorlerın sesı ön camdakı kolonlardan cıkıyor muhtemelen bı ayar falan vardır forumda necvox bolumu var orda teknık arkadasa ıletın yardımcı olacaktır

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Naj link' Alıntı:
Selamlar..

sensör sesi aynı degişmiyor servise gitseniz de degiştiremezsin çünkü orta kolondan gelmiyor cihazın arkasında bulunan ufak hoporlerden geliyor yani digeri iptal oluyor ayrıca az önce servisden geldim bende benimkinde hiç ses gelmiyordu zorla kenpası degiştirdim düzeldi zorlamam ellerinde 1 tane kenpas varmış onu takamazlarmış yenisi pazartesi gelince takarız dediler baskı yapınca degiştirdiler

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Naj kaça mal oldu

Naj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2.500tl fiyat verdiler.. Pazarlik falan 2.000tl ye bagladik..

Yine Samsun yolu gozuktu sanirim.. Guler yuzlu olmamak lazimmis anladim.. Git gel benzine verdgim paranin haddi hesabi yok ya!  31agryyy

Naj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BABAKRAL55 link' Alıntı:
sensör sesi aynı degişmiyor servise gitseniz de degiştiremezsin çünkü orta kolondan gelmiyor cihazın arkasında bulunan ufak hoporlerden geliyor yani digeri iptal oluyor ayrıca az önce servisden geldim bende benimkinde hiç ses gelmiyordu zorla kenpası degiştirdim düzeldi zorlamam ellerinde 1 tane kenpas varmış onu takamazlarmış yenisi pazartesi gelince takarız dediler baskı yapınca degiştirdiler

Kusura bakmayin tam anlayamadim sizin sensörlerin sesi değisti mi?

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben araçı sıfır aldıgımda taktırmıştım yani sesi degişip degişmedini bilemiyorum ama ön ve arka sesleri aynı hatta uyarı sesleri hiç çıkmadıgı için kenpas denen zımpırtıyı degiştirttim bu arada bende Erba lıyım

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Demekki cosmo da bu gibi aletler problem
Cunki orjinalinde ön ve arka sensorlerden farkli ses cikiyor.

Naj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BABAKRAL55 link' Alıntı:
Ben araçı sıfır aldıgımda taktırmıştım yani sesi degişip degişmedini bilemiyorum ama ön ve arka sesleri aynı hatta uyarı sesleri hiç çıkmadıgı için kenpas denen zımpırtıyı degiştirttim bu arada bende Erba lıyım

Anladım teşekkür ederim sizinkide değişmiş o zaman ben baktırdığım zaman sorun düzeliyosa sizide haberdar ederim..Ben Tokat'lı değilim bu arada baba mesleği icabı bi süredir burada yaşıyoruz..

bulent_tnt link' Alıntı:
Demekki cosmo da bu gibi aletler problem
Cunki orjinalinde ön ve arka sensorlerden farkli ses cikiyor.

Evet sesler farklıydı düzelttirmeye çalışacam bakalım..

alp___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba, arkadaşlar benim aracımda da (1,4 T Astra sport) Necvox takılı ve benim aracımda da sinyal sesleri bir var bir yok, nasıl çözeceğiz bu sorunu? Çözen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Saygılar