Sinyal Kolu değiştirme İşlemi Hakkında

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel combo sinyal colu arızalı gibi takılıyor bazen elektrikciye gitmeden bunu kendim değiştirebilirmiyim daha önce bu uygulamayı gören veya yapan arkadaş varmı kol 40 tl ustada da 40 tl para istedi şahsen çok pahalı yani

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence gayet basit kendin değiştirebilirsin,
vectra b de koruma plastiğini tutan vidalar söküldüğünde kola ulaşılıyor soketi var eskisini sök yenisini tak comboda da 3 aşşağı 5 yukarı böyledir..
forumda aratırsan bu bilgiler mevcut...

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse hakettiği ücreti istemiyor artık herkes uçmuş,geçenlerde cruise kontrolü aktif etmeye servise gittim 50 TL istediler aklım çıktı,tüm tesisatını vs kendim yapmama rağmen.Soruna gelince ; kesinlikle 40 tl verme derim çok basit bi işlem astra da 2 vida söküp kapağı açtıkdan sonra 1 vida da kolu tutuyor gerisi tırnak gibi bişeyler vardı hatırladığım,combo c kolu astra g ile aynı bildiğim kadarıyla,kolay gelsin

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlarım sagolun kendim yapıp paylaşacağım.

turan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sınyal kolu

eger sınyal kolunun ıc kısmındakı tırnak kırılmamıssa kolda vıda falan yok zaten ıster acarsın ıstersen ıcerısıne makına yagını bol sık soyle bı 5 dakıka devamlı kolu soketınden cıkar assagı yukarı hareket ettır kendıne gelır 80 100 lıra vermeye hıc gerek yok

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolun hocam çok teşekkür ederim uygulamayı yaparken foto çekeceğim paylaşırım.

murat_sert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de aynı sorun var. sinyal kolu değişti ama sorun devam ediyor. tamirci direksiyonda sorun var dedi. direksiyondaki tırnaklı parçanın adını bilen var mı