sileceklerin ses cikarmasi

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecekleriniz eski olmadiginizi düsünüyorsunuz.ama neden ses cikariyo iste sorunun cözümü ben yeni almistim birsene gecmeden sesler gelmeye baslasladi bosch silecek gercektende pahali 35euro tam tekrar yenisini almayi düsünürken servis yaptirdigim ustaya sordum geldi eliyle biraz silecegin masasini hafifce büktü ses gitti http://www.youtube.com/watch?v=PHTjwpC44zo

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O silecek yakında gene ses yaparsa sakın şaşırmayın. Ben İzmir'de (sıcak iklime sahip) yılda 2 kere silecek değiştiriyorum, az kullansak bile güneş silecek lastiklerinin anasını ağlatıyor.

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senede ikikere silecek degistirmek normalmi ? bende bilmiyorum normalmi ama bizim burda silecek 35 euro ikikere biraz fazla gibi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Türkiye'de orta kalitedeki silecek lastikleri genellikle (bir tanesi) 5-10 TL arasından satılıyor. İzmir'in aşırı sıcağına insan bile zor dayanırken orta kaliteli silecek lastiği nasıl uzun süre dayansın ki? O nedenle ilkbahar ve sonbaharda olmak üzere yılda iki kez silecek lastiklerini değiştiriyorum, zaten üreticiler de silecek lastiklerinin yılda bir kez değiştirilmesini önerirler.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecekleri yılda bir kez değiştirecekseniz eylül ekim gibi değişin
kışın iyi kullanırsınız yazında sıcaktan hiç değilse eskimiş silecekler etkilenir

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılda bir defa değiştirmek iyidir. şuan benimkilerde ses yapıyor ama işlevleri olması gerektiği gibi...

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valeo nun eski nesil sileceklerini tavsiye ederim 20 lira çifti çok sessiz ve güzel siliyorlar, bosch ta kullandım ama memnun kalmadım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valeo eskı nesıl sıleceklerı gercekten unutuyodum degısmeyı bu yenı nesıl dısı guzel dıye muz tıpı takıyorum senede bır degıstırıyorum ses yapıyor dıye

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben burda ucuzunu bulamiyorum gecen sene almistim bosch cifti 37 euro