sigortam ve kaskom bıtıyor bır kaç teklıf aldım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sıgortam ve kaskom bıtıyor sımdıkı bırlık sıgorta ve bırlık kaskom mevcut bu ayın sonunda bıtıyor fıyat arastırmasına gırdım grup ama dıye sıgorta fırması teklıf aldım 145 tl cekıcı hızmetıde dahıl bırlık sogrtadan kat kat ustun dedıler sımdı kaskodan teklıf alcam onu beklıyorum tavsıye edermısınız

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ergo dan ray sigorta ya geçtim %60 hasarsızlık indirimim vardı 380 lira herşey dahil sadece rent a car hizmetini çıkarttım 140 lira farkediyor ...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
gecen seneden %40 ındırımım var bu seneyle %50 cıkacak anladm rent a car hızmetı o kadar önemlı degıl aslında ıyı oldu ögrendıgım sagol ismaıl

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen seneden %40 ındırımım var bu seneyle %50 cıkacak anladm rent a car hızmetı o kadar önemlı degıl aslında ıyı oldu ögrendıgım sagol ismaıl
önemli değil, herhangi bi durumda zaten kendimizde araç kiralayabiliriz ayrıca birde 2.000tl ye kadar hasarlarda hasarsızlık indirimi kesilmiyor, mini onarım hizmetide sınırsız

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde 6 ay var anadolu sigortadan ama bu sene değişecem axa ya geçiş yapacam bu rent a car olayı tüm kaskolarda varmı acaba

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benimde 6 ay var anadolu sigortadan ama bu sene değişecem axa ya geçiş yapacam bu rent a car olayı tüm kaskolarda varmı acaba
anadoluyu hıc met etmedıler bende anadolu yaptırcaktım vaz gectım benım bırlık kaskoda var arac kıralama ama bı duydumkı kullandıkca hasarsızlık ınıdırımı dusuyomuş
olması lazım ama mutlaka şartları iyice okuyun sonra pişman olmayın örneğin anahtar kaybı , terör olayları vb.
bırlıkte var okudum terör sel deprem yangın o gıbı şeyler mevcut cok önemlı dedıgın gıbı fıyat alıyorum fıyat vercekler

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu indirim zaten tam bir tuzak sizleri kandırıyorlar indiriminiz bozulmasın diye kaskoyu hiç kullanmıyorsunuz ufak şeyleride cepden yapıyorsunuz o zaman niye kasko yapıyorsunuz boşuna kaskoyu zengin ediyorsunuz kendiniz fakirleşiyorsunuz..

benim size tavsiyem indirimi falan unutun tam randımanlı kaskonuzu kullanın illa indirimde istiyorsanız indirim hasarsızlık takıntınız varsa kaskonuzu muafiyetli yapın %2 falan çok fark eder fiyatta.. muafiyetde belli bir mevlaya kadar siz verirsiniz gerisini kasko öder böylece hem az kasko parası ödersiniz hemde ufak çıtır hasarlarda kaskoyu kullanmazsınız indiriminizde bozulmaz..

ne insanlar var adamın arabası vuruk kırık içinde kaportada göcük çizik dolu indirimi bozulmasın diye o halde biniyor.. hiç anlamıyorum o zaman kaskonun mantığı nedir illa çalınmaya karşı ise o zaman kaskonu tek çalınmaya afete karşı yaparsın diğer şeyleri kapsam dışı bırakırsın çokda cüzzi bir miktar ödersin zaten bunu yapan trafik sigortasına ek paket olarak sunan sigorta şirketleri var..

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu indirim zaten tam bir tuzak sizleri kandırıyorlar indiriminiz bozulmasın diye kaskoyu hiç kullanmıyorsunuz ufak şeyleride cepden yapıyorsunuz o zaman niye kasko yapıyorsunuz boşuna kaskoyu zengin ediyorsunuz kendiniz fakirleşiyorsunuz..

benim size tavsiyem indirimi falan unutun tam randımanlı kaskonuzu kullanın illa indirimde istiyorsanız indirim hasarsızlık takıntınız varsa kaskonuzu muafiyetli yapın %2 falan çok fark eder fiyatta.. muafiyetde belli bir mevlaya kadar siz verirsiniz gerisini kasko öder böylece hem az kasko parası ödersiniz hemde ufak çıtır hasarlarda kaskoyu kullanmazsınız indiriminizde bozulmaz..

ne insanlar var adamın arabası vuruk kırık içinde kaportada göcük çizik dolu indirimi bozulmasın diye o halde biniyor.. hiç anlamıyorum o zaman kaskonun mantığı nedir illa çalınmaya karşı ise o zaman kaskonu tek çalınmaya afete karşı yaparsın diğer şeyleri kapsam dışı bırakırsın çokda cüzzi bir miktar ödersin zaten bunu yapan trafik sigortasına ek paket olarak sunan sigorta şirketleri var..

2.000 tl ye kadar olan hasarlarda ve mini onarımlarda hem hasarsızlık indirimi bozulmuyo hemde cebinden para çıkmıyo bilginize yanlış bilgi vermeyin !...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.000 tl ye kadar olan hasarlarda ve mini onarımlarda hem hasarsızlık indirimi bozulmuyo hemde cebinden para çıkmıyo bilginize yanlış bilgi vermeyin !...

2 bin tl mi eminmisiniz :D 2 bin tl vay beee bizim axa oyak o zaman tam bir kazıkçı.. ben bir kapıyı boyattım bir tamponu indirimimi bozdu..