Sİgorta Şİrketlerİ

Sizce en iyi sigorta şirketi hangisi?

• AKSİGORTA

Oy: 7 8.0%
  • ANADOLU SİGORTA

Oy: 21 24.1%
  • ANKARA SİGORTA

Oy: 4 4.6%
  • AXA OYAK SİGORTA

Oy: 18 20.7%
  • BAŞAK SİGORTA

Oy: 6 6.9%
  • FİNANS SİGORTA

Oy: 0 0.0%
  • GARANTİ SİGORTA

Oy: 5 5.7%
  • İSVİÇRE SİGORTA

Oy: 8 9.2%
  • KOÇ ALLIANZ SİGORTA

Oy: 14 16.1%
  • RAY SİGORTA

Oy: 4 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    87

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koc Allianz Genel Müdürlük'te çalışmaktayım.Sizlere Kaskolarda yardım edebileceğimi düşünüyorum. Sorusu olan arkadaşlar bana mail atabilirler ya da bu topic altında ulaşabilirler.

Saygılarımla....

mail: selcuk.unal@mail.koc.net

Moderatörün son düzenlenenleri:

mayyrokk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam, merka ettiğim konu sigorta firmaları arasındaki uçurum sayılabilecek kadar fiyat farkı ne gibi hizmetleri beraberinde getiriyor, ve bu farkı ödemeye değermi? Yani benim astrayı 1450 yede kasko yapıyolar 700 ede.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mayyrokk' Alıntı:
Selam, merka ettiğim konu sigorta firmaları arasındaki uçurum sayılabilecek kadar fiyat farkı ne gibi hizmetleri beraberinde getiriyor, ve bu farkı ödemeye değermi? Yani benim astrayı 1450 yede kasko yapıyolar 700 ede.

konunun uzmanı degilim ama kasko yaptırırken araştırmıştım.Kasko tutarı kapsam ve teminatlara göre belirleniyor.Adam pek çok şeyi kapsam dışı bırakıp, teminatları da 500 ytl gibi degerlere indirince, dedigin gibi kasko tutarı 700 e düşebiliyor ama Allah korusun kaskoya ihitaycın oldugunda bir bakıyorsun, bu durum için kaskon sadece 500 ytl (degeri örnek olarak verdim) kapsıyor ve hasarın/tazminatın kalanı direkt sana kalıyor. dikkat etmek gerek.Kasko biraz pahalı olsun ama gerçekten hasarı/tazminatı ödeyebilecek şekilde kapsamlı olmalı.yani 700 verip te bir işe yaramayan kaskon olacagına 1000 ytl ver ama adam gibi kaskon olsun.benim fikrim tabiki

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben HDI sigortayı tavsite ederim hem poliçe fiyatları ucuz hemde teminat kapsamları geniş. Yani teminatları düşürmedende kasko yaptırabiliorsunuz. Eğer acenta bulamazsanız size benim aracımı ve işyerimi kaskolayan acentanın tel nosunuda verebilirim.

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mayyrokk' Alıntı:

Tercih sizin 1450 ye de yaptırırsınız 700 e de ama şunu unutmayın sigorta şirketleri hasar olduğu zaman iyi olup olmadığı anlaşılır. Kötülemek için söylemiyorum ama hasar olduğunda kafanın rahat olduğunda ödenmesini istiyorsan arada seçim yapmak sana kalmış.

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
konunun uzmanı degilim ama kasko yaptırırken araştırmıştım.Kasko tutarı kapsam ve teminatlara göre belirleniyor.Adam pek çok şeyi kapsam dışı bırakıp, teminatları da 500 ytl gibi degerlere indirince, dedigin gibi kasko tutarı 700 e düşebiliyor ama Allah korusun kaskoya ihitaycın oldugunda bir bakıyorsun, bu durum için kaskon sadece 500 ytl (degeri örnek olarak verdim) kapsıyor ve hasarın/tazminatın kalanı direkt sana kalıyor. dikkat etmek gerek.Kasko biraz pahalı olsun ama gerçekten hasarı/tazminatı ödeyebilecek şekilde kapsamlı olmalı.yani 700 verip te bir işe yaramayan kaskon olacagına 1000 ytl ver ama adam gibi kaskon olsun.benim fikrim tabiki

sen bu işi bitirmişsin :) hakketten bana tebrik etmek kalıyor :)

AKBULUT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hesaplı kasko varmıs 100 150 ytl cıvarı bılgı verebılırmısn
93 vectra a

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
Koc Allianz Genel Müdürlük'te çalışmaktayım.Sizlere Kaskolarda yardım edebileceğimi düşünüyorum. Aracınızı kasko yaptırmadan alternatif olarak sektörün öncüsü olan Koc Allianz'tan teklif verebilirim.Sorusu olan arkadaşlar bana mail atabilirler ya da bu topic altında ulaşabilirler

Saygılarımla....

mail: selcuk.unal@mail.koc.net

merakettiğim konu arabama kasko yaptırmak için 3 farklı sigortadan fiyat aldım ful kasko olarak.Çıkan sonuç koç allianz 5500ytl anadolu sigorta 3500ytl ve aksa oyak 2500ytl.Bufark nerden kaynaklanıyor acaba?????
Yanlız koç allianz için söylenen opel araçlara çok yüksek fiyat çıkıyormuş diğerlerine nazaran.Yani aracınız opelse başkabir kasko şirketi seçin bence...

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AKBULUT' Alıntı:
hesaplı kasko varmıs 100 150 ytl cıvarı bılgı verebılırmısn
93 vectra a

Sigortalı aracı yanma ve çalınma rizikosuna karşı koruyan bir poliçe olup, kusurunuzun bulunmadığı ve %100 Rücu durumunun bulunduğu çarpma ve çarpışma hasarlarına karşı güvence sağlamaktadır.
Deprem ve yanardağ püskürmesi ile meydana gelen zararlar (Sigorta bedeli üzerinden %5 oranında muafiyet uygulanır.), ve GLKHHTE ek teminatı isteğe bağlı olarak sigorta kapsamına dahil edilebilir.
Otuz yaş ve üç yıllık sürücü belgesi indirimi ile Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları için yapmakta olduğumuz kişisel indirimler de uygulanmaktadır.
Ayrıca bugüne değin bu tür poliçelere uygulanmayan hasarsızlık indirim imkanı (1.yıl için %10, 2.yıl için %20) bu poliçe ile getirilen bir yeniliktir.

Çok önerilen bir sigorta çeşidi değildir ama karar sizin....