sigara yanığı tamiri

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz ay sürücü koltuğuna sigara düşürdüm koltuk yandı panikle hareket edince ordan alıp yere attım paspas ı yaktım . general__p paspas çok önemli değil de koltuk çok canımı sıkıyodu.

dün meguairs' te çok övülen bi ustaya götürdüm . uygulama resmini paylaşıyorum. sanki renk pek tutmadı gibi geldi . zamanla yamanın rengi solarsa daha iyi görünür gibi geliyo bana. düşüncelerinizi paylaşırmısınız ? başka
bi şekilde kapatılabilirmiydi sizce . opc logosu güzel durabilirdi belki de

thnxx

18eb.jpg

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sigara yanığı tamiri

Geçmiş olsun. Ben de sigara kullanan biri olarak yaklaşık 2 sene önce benzer bir durumdan ötürü araçta sigara içmeyi bıraktım. Ben de bu kadar büyük şekilde yanmamıştı şükür!

Gelelim sizin yanık durumuna; tam renk tutmamış fakat delik kapanmış! Büyük geçmiş olsun.

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen hocam illa yanıcak ki öyle bırakıcaz türk mantığı  kahka536 yama bildiğin siyah oldu döşeme fümeye daha yakın . rötuş kalemiyle falan uğraşsam daha yakın bi renk  yakalayabilir miyim acaba yoksa iyice berbat mı ederiz 

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabada sigara içmeyelim arkadaşlar, hatta mümkünse hiç içmeyelim...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:
aynen hocam illa yanıcak ki öyle bırakıcaz türk mantığı  kahka536 yama bildiğin siyah oldu döşeme fümeye daha yakın . rötuş kalemiyle falan uğraşsam daha yakın bi renk  yakalayabilir miyim acaba yoksa iyice berbat mı ederiz 

Bence fazla uğraşmayın. Sizden başka kimsenin dikkatini çekmez. Güzel bir iç kuaför yaptırın aracınıza ve sigarayı içmeyi bırakın :)  (klasik Türk mantığı)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eski aracımda bir arkadaşım nasıl becerdiyse sağ ön direğin olduğu kısımda bir sigara deliği açmıştı.  31agryyy
O gün bugündür ne kendim içiyorum, nede bir başkasının aracımda kesinlikle sigara içmesine izin vermiyorum.  :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

oto king ve ottozenit gibi firmaların bu konuda tamir yaptığını biliyorum, bulunduğunuz yere yakın varsa gidin görüşün.

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Eski aracımda bir arkadaşım nasıl becerdiyse sağ ön direğin olduğu kısımda bir sigara deliği açmıştı.  31agryyy
O gün bugündür ne kendim içiyorum, nede bir başkasının aracımda kesinlikle sigara içmesine izin vermiyorum.  :)

abi o direğin orası sıkıntı ya ben de külü dökerken dokundurdum oraya :D:D içmesini bilmiyosanız içmeyin dicen haklısın  011zaa

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:
abi o direğin orası sıkıntı ya ben de külü dökerken dokundurdum oraya :D:D içmesini bilmiyosanız içmeyin dicen haklısın  011zaa

Ben o bölgenin yanabileceğine ilk defa rastlamıştım, demek ki olabiliyormuş.  005hihih
Arabada sigara içmemek lazım.  :)