Sifir opellerde garanti dahilinde lpg !!!

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün sabah bagaj kilit motoru arızasıyla (sanırım ben bu arızadan kurtulamayacağım) yine opisteydim. kontroller yapılırken konu lpg ye geldi. chevrolet e garantili lpg uygulamasının yapılıpta opel e niye yapılmadığının mantıksızlığını sorarken artık landini ( idi sanırım markası) marka ile opel Türkiye nin anlaştıklarını ve artık sıfır km opellerede garanti dahilinde lpg uygulamasının yapıldığını öğrendim. bu ara düşünmediğim için detaylarını sormadım ama serviste konuştuğum arkadaş şu an müsaitiz isterseniz takabiliriz bile dedi. ilgilenen arkadaşlar olursa garanti dahilinde ki araçlar için lpg uygulaması ile ilgili servislere danışmanızı tavsiye ederim, bilgilerinize...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
lpg motoru yıpratıyor v.s yapıyor yok efendim ruhsatı lpg kendi kendine başkasının üstüne geçiriyor, araba 35 i geçmiyor, geri geri daha hızlı gidiyor, lpg yi takalı 5. vitesin yolunu unuttum, tamirci mp3ün arızasının lpgden oldğunu söylüyor diyenlere kapak olsun:))

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg motoru yıpratıyor v.s yapıyor yok efendim ruhsatı lpg kendi kendine başkasının üstüne geçiriyor, araba 35 i geçmiyor, geri geri daha hızlı gidiyor, lpg yi takalı 5. vitesin yolunu unuttum, tamirci mp3ün arızasının lpgden oldğunu söylüyor diyenlere kapak olsun:))
:kop::kop::kop: Allah Alah doğrumu bu söyledikleri yav.Bizim bir arkadaşın iniş aşağı vitesi boşa atınca radara düşmüyom demesi gibi Gökhan.Kocakarı lafları...

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaça takıyolar aceba..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lpg forever

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Vectra-a kasa aracımda yaklaşık 2 yıl lpg kullandım çokda memnundum tavsiyem piyasada
araştırma yaparak 3-5 kuruş ucuz uygulamalardan Uzak durmanız ben BRC kullanmıştım

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şimdi Ankara OPAL 'a sordum henüz başlamadı ama gelecek brc ve 1850 cıvarı dedi OPİS'e sordum 1700 dedi o BRC değildi ama bilginize

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar her servis kendi başına bi firmayla anlaşıyor snaırm. biizm buradaki serviste 5 ayrı markayı takıyor fiyatları çeşitli tek bir yere sormayın bence