Sıfır Classic 3 mü ikinci el Cosmo mu alayım?

efe009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudur.herkes bu konuda bir bakış açısı yakalayabilir ve haklıdır da.Benim bakış açım ise.Aldığım arabamı 1,5 sene bulunduğum ilde ve internetten aradım.hem 2009 hem siyah hem cam tavanlı hem xenonlu hem orjinal hem dizel olsun istedim.Hepsini aynı anda sağlayan opsiyonda araç türkiyede çok çok az.Bu benim için önemli.Çünkü bir arabanın full'une binemiyorsam bir alt segmentte araba alırım ama full alırım.Sürüş zevki çok daha fazla.1,5 sene aramanın sonunda arabayı byldum ve aldım.1 senedir de kullanmaktayım.Ve hergün arabamı biraz daha seviyorum.Bu işin ticaretini yapmıyorsanız araç full olmalı.yine de zevler ve renkler.Herkese saygılar.

murat_26ist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel servisinin sözüdür(benzinli astra lar beş para etmez )cdti al alacaksan

benzinli alırsan, 10 litre yakarsın , 10lt yakacaksam astraya binmem, sirocco ya binerim

2010 cdti sahibiyim yakıt ekonomisi hariç bir özelliği yok bu araçların !

6.1 lt yakıyorum full şehir içi !

Son düzenleme:

GFB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2011 astra h 1.6 benzinli sahıbıyım ve size kesınlıkle 1.3 cdti öneriyorum.benzınlı alıp da araçtan gun gectıkce soguyacagınıza dizel alın aracınızdan keyıf alın ve gönül rahatlıgıyla gezin tozun ustelık vergi avantajıyla.10 lıtre yakıcaksam scırocco ya bınerım sözüne sonuna kadar katılıyorum

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benzinli alırsan, 10 litre yakarsın , 10lt yakacaksam astraya binmem, sirocco ya binerim

nasıl bir özellik bekliyordunuz acaba?

VHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdtı al dıyen butun arkadaslara katılıyorum bende 2009 elegans var yakıt ve özellıkler gercekten cok ii ama bıde bulursan beyaz az bence en guzel ve en az bulunan renk'tır

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi Opel servisiymiş bu merak ettim :)
Benzinli astra ilk 10 bin km geçtikten sonra kullanmayı bildikten sonra 10 litre yakmaz şehir içi. Şöyle olabilir, sürekli soğuk motorla kısa mesafe, ve havaların çok soğuk olduğu bir yer olmalı. Kaldı ki böyle bir durumda dizel de fazla yakar.

Orta hacimli atmosferik benzinli motordan daha sorunsuzu, orta hacimli atmosferik benzinli başka bir motordur ;)

fernando

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yazdıklarınızı pürdikkat okuyorum, hepinize teşekkür ediyorum. bakalım daha nası fikirler ortaya çıkacak.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bence temiz kazasız boyasız km si düşük servis kayıtlı cosmo bulursan al yoksa alma.

murat_26ist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi Opel servisiymiş bu merak ettim :)
Benzinli astra ilk 10 bin km geçtikten sonra kullanmayı bildikten sonra 10 litre yakmaz şehir içi. Şöyle olabilir, sürekli soğuk motorla kısa mesafe, ve havaların çok soğuk olduğu bir yer olmalı. Kaldı ki böyle bir durumda dizel de fazla yakar.

Orta hacimli atmosferik benzinli motordan daha sorunsuzu, orta hacimli atmosferik benzinli başka bir motordur ;)---------------

cevabım !

2 arkadaş astra aldık 2 mizde, ben 1.3 cdti aldım o da 1.6 benzinli

10.4 litre benzin yakıyor onun aracı , bende 6.1 litre mazot yakıyorum

istanbulda yaşadığımız için istanbul verilerini baz aldım , daha dikkatli

kullanımda 10 litrenin altına iner benzinli astralar mesela 9.9 yakabilir

doğrudur iner yani :D