Sıfır araca multimedia

İsmail19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba; 
Kasım ayı içinde kısmetse 1.6 115 hp editon plus aracımızı alıyoruz. Niyetim aracı daha bayiden çıkartmadan üzerindeki cd300 yerine farklı bir multimedia ile beraber almak. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Nasıl bir cihaz alabilirim özellikleri fiyatı nedir. Farklı model tercih edebiliyormuyuz siz ne tavsiye edersiniz. 
Konu ile alakası yok ama bir sorum daha var. Aracın üstündeki lastikler kışlık mı acaba. Yaşadığım yer öyle aşırı derecede çok soğuk olan  çok kar yağan bir yer değil.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Sıfır araca multimedia

Ustunde kislik lastik gelmez.
Android cihaz taktirin butun markalar hemen hemen birbirinin ayni.
Ama serviste 1000 tl olan cihazi size 2000 tlye satacaklardir onun icin disarda taktirin

kaan40ist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bayıde pahalı ama,dısardada taktırılsa cd 400 heralde benımkısı yada 300 bılemıyorum garantı dısı kalıyor,bu uygulamayı yapacak bıldıgınız bırı varmıdır yardım edebılırnmısınız

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Garantilik bir iş yok bülent bey doğru suyluyor 1000 TL fazla alirlar bayiden araci cikartin baska yerde taktirin 2 saatte 1000 TL zarar etmek istemiyorsaniz :)

Sizin gibi bayide taktirip cikmak istedim öylede yaptim 1800 TL ye maal oldu bana cihaz disarda 900-1000 TL arasinda taktirdi arkadaslarimiz. Bayi de ne varsa onu takarlar bizi dinleyin araci teslim alip disarda taktirin zarar etmek istemiyorsaniz

İsmail19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim hepinize. Aradaki fiyat farkı nerdeyse iki katı. Kararım dışarıya taktırmak olacak. O zaman yine tecrübelerinize başvuracağım marka ve özellik açısından.

mcnpl4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Son başlıklarda navimex 5.1.1 var inceleyin derim taktıracak olsam onu seçerdim

İsmail19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Konuya geri dönmek istedim. Pazartesi günü araç icin bayi ile anlaştım. Multimedia sordum başka bir marka için 1850 tl fiyat istediler. Bayiye Çok geldi o parayı vermek istemedim. Dışarı taktırmaya karar vermiştim ama uygun fiyat olurmu diye yinede şansımı denedim. En kısa sürede linkte ki cihazı taktırmayı düşünüyorum.